şükela:  tümü | bugün
 • din fanatizminin, sonu gelmez savaşların da altında yatan esas nedendir. içgüdülerini bastırırsan alakasız yerlerden fışkırırlar. yemeyelim birbirimizi.
 • (bkz: eved)
 • evet kadınları aşırı değerli görüyoruz.

  mesela kadınları dövmeli, onlara tecavüz etmeliyiz o zaman sosyal denge kurulur.

  mesela 16 yaşındaki kızlara tecavüz edip rızası var dersek çok iyi olur.

  ya da köşe başında sincanlı gibi oturup gelen geçen kadınlara laf atsak bence sokakta daha düzgün yürürler.

  diyelim ki evlendik. kadının sırtından sıpa, karnından sıpayı eksik etmemeliyiz.

  bu arada kadını aldatmak zaten normal, ama bize 1 kadın yetmez çünkü kadın değersiz kuma alalım 3-4 tane kadın ancak paklar bizi ohh miss araplar gibi.

  sonra kadınlar neden öyle giyiniyorlar değil mi? mesela mini etek giyen kadın görürsek hemen tecavüz edelim. sonuçta bizim gibi değerli erkekleri tahrik ediyorlar.

  sonra kadın kim ki oy kullanıyor. sen kim kadınsın oy kullanıyorsun ya!
  acilen kadınlardan seçme seçilme hakkını geri almalıyız.

  ayrıca kadının mirasçı olması da çok saçma. ailenin mal varlığı kadına geçerse, evlendiği adama yani yabancıya gitmesi anlamına geliyor.
  hemen islami kurallara göre kadının miras hakkını 1/2 oranına çevirelim. erkeğin yarısı kadarını alsın. hatta hiç almasın

  sonra kadınlar biliyorsunuz güvenilmez orospu çocukları için. onların şahitliği falan da geçmemeli. sonuçta güvenilmez bu kadınlar. islam kurallarına göre yapalım onuda 2 kadının şahitliği, 1 erkeğin şahitliğine eşit olmalı. sonuçta islam ve ortadoğu.
  kadınların hakim, savcı, avukat olmaları ise asla kabul edemez.

  sonra biliyorsunuz efendim kadınların araç kullanmaları da eşcinsellik yaydığı için, kadınların araç kullanma haklarını da ellerinden alalım.
  olur da bizim aracımıza binerlerse bir köşede tecavüz eder sonra yakarız kadınları.

  kadının çalışması da çok saçma mesela kadın benimle aynı ofiste çalışırsa beni otomatikmen tahrik etmiş oluyor sonra hooop tecavüz. çünkü o kadın benim sikim kadar değerli değil. biliyorsunuz biz ortadoğuda kadınlara çok değer veriyoruz.

  ayrıca kadınları okula göndermek kadar aptalca bişey olabilir mi? biliyorsunuz şıhımız dedi kız cocuklarını okula gönderirseniz. evin huzuru bereketi kalmaz. zina artar. çünkü zinanın tek sebebi kızların okula gitmesidir.

  yine aynı şıhımızın dediği gibi kız çocuklarımız evde pijamayla falan yanımızda oturmasın. hatta hiç yanımızda oturmasın. yoksa dilim varmıyor ama namusunu bizden korumak zorunda kalır. yani kendi kızımıza bile tecavüz ederiz.

  çünkü biz kadınlara çok aşırı değer veriyoruz.

  evet ya kadını aşırı değerli gören biziz. acilen kadına verdiğimiz değeri geri almalıyız ve kadını hak ettiği bok çukuruna geri göndermeliyiz.
 • kibele'ye taptığımız o güzel günlerde doğru olan önerme.
  şu anda erkek deve kadın sıralamasına sahip arapların olduğu topraklar buralar.
 • o yuzden kasada sakliyorlar gun gormeden/gostermeden, hava almadan/aldirmadan.