şükela:  tümü | bugün soru sor
  • insan olmadan musluman olmaya calismaktir diye devam etmesi gereken cumlenin ilk kelimeleri. misirda idam edilecek olan yuzlerce kisi icin soylenmis en anlamli cumlelerden bugunlerde. sadece misir degil bir cok yerde. mesela muz cumhuriyeti. bu arada cumle alintidir. sosyal medyada gordum.
  • ortadoğu'da olmasıdır.
  • (bkz: entegrizm) / (bkz: siyasal islam)
  • kudüs'e ve petrole sahip olmaları,onlardan bir şekilde kurtulabilseler çiçek gibi takılacaklar.
  • araplar

olmasalar orası cennet olacak ama işte...
  • kader inanisindan dolayi asla sorumluluk almamalari, olan biten her seyin sorumlusu olarak allahi gormeleri.
    finlandiya egitim sistemi neden cok guzel ? cunku her ogretmen kendi sinifindan sorumlu ve basarisizliginda suclayacagi farkli bi merci yok bizde oyle mi ogretmen okul mudurunu, mebi, onu gectim dis gucleri bile suclayabiliyor.
    disaridaki herhangi bi insanda aynen boyle isliyor once "basimizdakiler", sonra "hepsinin arkasinda amerika var" sonra "allah, kaderde ne yazildiysa o"
    tamam inan kadere inan en cok sen inan kardesimde allahin verdigi beyini kullanmamak gunah degil mi ya ?
    nefret ediyorum ortadogu zihniyetinden .
  • petrol rezervlerinin %65’ne sahip olmasıdır.
  • ortadoğunun en büyük sorunu petroldür, diğer tüm sorunların sebebi de budur.
  • emin olun ki ortadoğu israil ve hedefleri (büyük israil ) idea sı olmasaydı , bele bele petrol yatakları olmasaydı ve bundan dolayı ingiliz ve amerika başta olmak üzere ab nin gizli ajanları orta doğuda cirit atmasaydı ortadoğu sahra çölü gibi bi yer falan olurdu kim sikler lan ortadoğuyu
  • (bkz: sıcak)