• şu an hüseyin gülerce denilen eski fetocu yeni neyci bilmediğim adamın ekşi sözlük hakkında atıp tuttuğu program.
  • youtube üzerinden yayın yapan karar tvde, ki karar gazetesinin youtube kanalı oluyor kendisi, taha akyol ve mustafa karaalioğlu'nun her hafta perşembe öğleden sonra yaptıkları ve güncel gelişmeleri yorumladıkları yayın.

bu başlık altında da gördüğüm ilginç bir duruma tanık oluyoruz bence; neden olduğunu hiç anlamadığım bir şekilde bu program aylardır yayınlandığı halde hiç izlenmiyor; ör. olarak 5 ağustos tarihli yayınları, bugün 9 ağustos, 3.935 kişi tarafından izlenmiş ve sadece 17 yorum almış; bana çok garip geliyor çünkü bu iki gazeteci, muhafazakar kesimin içinden çıkan, iyi bilinen, bu kesimin en kaliteli gazetecileri arasında; yaptıkları yorumlar son derece aklı başında ve bir çok konunun bam teline basıyorlar, üstelik sağ siyaset içerisinden geldikleri için kişilere de çok hakimler ama yaptıkları program her ne hikmetse izlenmiyor; bana çok garip geliyor; kaldı ki cüneyt özdemir, murat yetkin, ruşen çakır, nevşin mengü ve can ataklı'nın yayınlarını mümkün mertebe düzenli olarak takip ediyorum; bu ikilinin, diğerlerinden pek geride kalır yanı da yok; belki haftalık yayın aralığı çok eski kalıyor youtube için; günlük bir saatlik bir rutine girseler belki izleyici sayısını artırırlar zaman içerisinde diye düşünüyorum; bir de öyle denemek lazım.
  • (bkz: ortakakil)
  • mütemadiyen tüsiad tarafından istenen bişey.
    alamadılar galiba daha.
  • common sense in kötü bir çevirisi.
  • hüseyin gülerce adlı yeni döneklerden abimizin zamanında yöneticilik yaparken cemaat gazetecilikten önce gelir diye açıklama yaptığı üstüne işine gelmeyen medya kesimine aklı sıra salladığı program.programın adı ortak akıl ama zaten tarafsızlığı aşikar kanalın bu gibi isimlerle program yapması gerçekten komik.tabiiki cumhurbaşkanın sözüne güveneceğim demiş gülerce çünkü dönem onun dönemi nasıl olsa.aydın doğanın yayınladığı demirel mektubundan hiç söz etmedi bile.iyiki cehennemi dolduracak sözde müslümanlar var bu ülkede
  • her pazar 10:00'da beyaz tv'de, hüseyin gülerce'nin güncel siyasi konuları yorumladığı program.
  • şeker fabrikalarının kapatılmasını engellemek için hayata geçirilmesi gereken.

ortak bir akıl oluşturulmalı ve geleceğimizi yok olmaktan kurtarmalıyız. bunu kendimiz için, çocuklarımız için, çiftçilerimiz için yapmalıyız.

(bkz: şeker fabrikalarının özelleştirilmesi)
hesabın var mı? giriş yap