şükela:  tümü | bugün
356 entry daha
  • yıldız da okurken, galatasaray üniversitesi ne, sodexo yemeği yemeye gitmek ..
  • az mı yürüdük be, taksiye binsen daha uzun sürer
  • huzur yolum çok özledim seni.
  • çırağan caddesinin dolaylı tarifi.
  • heralde yürümeyi öğrendiğimden beri en çok kullandığımız yollardan biriydi. 4 yıldır istanbulda yaşamıyorum temelli tekrar istanbulda yaşamayı da artık gelecek planlarımda görmüyorum ama istanbula geldiğimde kulağıma kulaklığımı takıp yürümeyi en istediğim istikametlerden diğeri de beşiktaştan kabataşa yürüyüp mimar sinanın yanındaki çay bahçesinde çayımı içip denizi seyredip tekrar beşiktaşa yürümek yıllarım bu rotalarda yürüyüş yapıp müzik dinleyerek geçti. ankarada bana bu duyguyu verecek yollar bulmaya zaman olmadan salgın çıktı ve 1 yıldır sitede yürüyorum:( sevdiğim yolda yürüyüş yapmak kadar bana iyi gelen az şey var
  • alkollü ve aşıkken güzel, işin varken çekilmez yoldur.
  • istanbul'a her disardan gelmis insanin bu yolda yuruyup hayal kurmuslugu, basina gelecek iyi kotu seyleri dusunmuslugu vardir. romantik bir yoldur.
  • hayatımın pek çok evresinde, çok kereler sevdiğim insanlarla veya yalnız yürüdüğüm, her seferinde bu şehirde yaşanırmış aslında diye iç geçirten, son olarak korona patlamadan önceki yağmurlu bir mart gününde otobüs camından izlediğim istanbul'da yürünebilecek en güzel yol.
  • sevmekten kendimi alamadığım yol.
  • birçok insana göre beşiktaş'tan ortaköy'e giden yoldur.
26 entry daha