şükela:  tümü | bugün
  • kisisel iliskilerinizi herhangi bir kiskanclik cumlesi ile dipten dipten eriten amip organizmadir.

hayattan soguturlar.genelde hanimlar arasinda daha yaygin virus uretirler.

ornekleyelim

bir hanim ve bir bey evli degil ve birlikte yasiyor.bu arkadas sikici evliliginde sorunlar yasadigindan sizinkinin icine edecek bir gonderme ile virusu ortaya yaymaya baslar.

kadin ( arkadas )= nasilsin, mualla ? yani boyle dost hayati yasiyorsunuz guzel de nereye kadar , ismini koymayacak misiniz ?

kadin( madur) = su anda dusunmuyoruz.bu konuda ısmail eski bir evlilik gecirdiginden onu da zorlamak olmaz.

kadin( arkadas) = yasin ilerliyor muallacim , yani boyle de nereye kadar sende cocukta yok.

( bu arada yukarida goruldugu uzere kademe kademe virusu bulastirdi aninda update cocuk konusuna gecti bile.ıste gercek mixerlik budur.)

erkek = bu konuda makul bir sekikde kadini ben istiyorum o istemiyor diye yukari cikan adamla zaten bir yila kalmaz evlenirsiniz.virus yayana ben istemiyorumu gosteren erkek ile zaten mixer arkadasi yalniz birakmamanizi ve direkt terk etmenizi tavsiye ediyorum hanimlar,
    tum bu ortamda hic bir sey konusmayan erkek en tehlikelisidir.bunu da biliniz.
  • (bkz: fitne) nedir ve nasıl yapılır çok iyi bilen bir kişidir.
  • aynı zamanda kıskanç, kaprisli, bencil ve dahi art niyetli arkadaştır, özellikle grup içinde.
    alfa olucam derken nalet olmaktadır.
    uzak durulmalıdır.
    huzurlu yalnızlık en güzelidir.