şükela:  tümü | bugün
  • benim hayatımı özetleyen durum.

üstelik hem çirkinim, hem de fakirim.

ne çirkin herifler görüyoruz, altında trilyon arabalarla dolaşıyor, yüz milyonlarca dolar servet yönetiyorlar, yüce rabb'im bu heriflerden tipini alırken, cebine parayı koyuyor, yine bir şekilde üreme fonksiyonları dengeleniyor.

bende hem tip yok, hem para yok. hiçbir kadının üremek isteyemeyeceği bir zavallıyım.

geçen gün annemi bi ziyaret edim dedim, telefon açtım, anne sana geliyorum dedim, yok oğlum zahmet etme, hiiiç gelme, gerçekten hiç gerek yok, benim rahatım yerinde, hiç merak etme, valla gelmene gerek yok diye ayak yapıyor. neyse kalktım gittim ben yine de. kapının dürbününden bakıyor ama kapıyı açmıyor. anne kapıyı aç, ben geldim diyorum, ses yok. neyse telefon açtım buna, anne niye kapıyı açmıyorsun, kapının arkasında olduğunu kabak gibi görüyorum dedim.... içeride komşularla günümüz var oğlum, şimdi git, yarın gel, seni görürlerse rezil olurum, benim bu mahallede belli bi karizmam, bi prestijim var, senin yüzünden komşuların alay konusu olamam, diyip kapadı telefonu.

acayip moralim bozuldu.

eve döndüm, bilgisayarı açtım. sözlükten konuştuğumuz, flörtleştiğimiz bir abla vardı. baktım mesaj atmış, naber, nabıyorsun ferit yazmış. ben de buna içimi döktüm. dedim böyle böyle... kız da son derece şefkatli, sevecen, sıcak bri tavırla, bence sen çok yakışıklı, çok karizmatik, çok çekici, duygusal, düşünceli, ince bir adamsın. seni tipinle değerlendirmek çok yanlış olur dedi. içime biraz su serpildi. sonra, hadi bana bi fotoğrafını at ferit, çok merak ediyorum deyince, buna bi fotoğrafımı yolladım.

kız bir daha cevap yazmadı bana. mesaj atıyorum, bu kullanıcı sizden mesaj alımını engellemiş uyarısı çıkıyor.

kendinize çirkin diyorsanız, terkar düşünün. dünyadaki en çirkin adam benim.

üstelik fakirim.
  • bunlar genelde ortamdaki en güzel kıza oynar çünkü yakışıklı adamların egosu yüksek olur. sonuç olarak ortalıkta bir yığın unicorn kız+at hırsızı çift görürüz. çocukları da 5/10 olur. ziyan gibi ziyan. bu entrymin anafikri: yakışıklılar egoyu bırakın güzellere çakın. teşekkürler.