şükela:  tümü | bugün
  • ortamdaki en salak kız olmaktan evladır.
  • bunları yazıcak kadar özgüvenli bir kadın, kalıplardan, egolardan arınmış bir kadın. bana göre çok güzel ve özel bir kadındır.

herkesin gizlendiği bir dünyada açık olmak...
  • ortamdaki en çirkin erkek olmak kadar kötü değildir.
  • tek derdin bu olsun be çirkin kız. huzurluysan gerisi boş.

alt entry'den dolayı edit: yürüyen ben değilim. yukardaki sığırcanlardan biri veya birkaçı olabilir alttaki arkadaşın dediğine göre. ben yürümedim; kimin kime yürüdüğü, koştuğuyla da ilgilenmiyorum.
  • ekside cirkin kiz oldugunu ifade etmek bile kurtarmiyor. yukarida goruyorsunuz bir bahane bulup yuruyorlar. anlatmaya gerek yok.*
  • geçen gün masada iki erkek iki kız oturuyorduk. iki erkek de tek bir kızla ilgileniyordu, diğeri de arada laf atıyordu, biz de konuşuyorduk ama belli oluyordu yani her türlü.
    o çaresizliği, o ümitsizliği hakikaten gördüm kızın gözlerinde ve üzüldüm gerçekten amk. hayat acımasız, genler acımasız.
    sen neden yapıyorsun bu itliği kalpsiz zalım diyecek olursanız sorarım size ey ahali, masanızda adriana lima varken kibariyeye bakar mısınız?

edit:bu arada beni hatırladıysan yeşillendirebilirsin bebeyim .*
  • ortamdaki en güzel ama en aptal kız olmaktansa, en çirkin ama en akıllısı olmak daha mantıklı.
    bu kadınlar biz erkekleri neden hep güzelliğe önem veriyor gözüyle görüyor?

her şey güzellik mi?*
  • edit: sonuç her zaman olduğu gibi hüsran değerli suserlar. ben de nasıl bir baht varsa beni görünce tribe giriyorlar, inme iniyor kadınlara. baksana bir yürüyüş gerçekleştirdik; suser entryleri falan sildi kaçtı. işte bunlar hep zukenberki. *

arkadaşlar "o nasıl bir ortammış ki; sizin gibi güzel bir kadın bile çirkin olarak değerlendirilebiliyor diyerek" hanımefendiye yürüyüşümü gerçekleştirdim. sonuçları editlerim.*

tanım: ortamdaki çıkarcı, pislik kız olmaktan evladır. ayrıca "kız" değil "kadın" olacak o başlık.
  • o kadar çirkin olamaz yhaaa, belki zevksizlerle karşılaşmıştır ya da standartlarım o kadar yüksek değil diyenler tarafından yürünmeye çalışılan kız.
  • bilgisayar oynaman, bilim kurgu sevmen, komik, esprili, ağzı bozuk olman vb durumların çirkinliğinle eşitlendiğini düşünüyorum. hatta + puanlarla her hürlü giderinin olacağı kanaatindeyim, üzülme bence.