şükela:  tümü | bugün
 • bas geç platformundan çıkan en güzel caps.

  https://twitter.com/…aray/status/445638050912010240

  bence sözlükte sırrıya vereceğini söyleyen herkes 3.cü tekil şahıs sarıgüle verir zaten oyunu*

  edit: 50 karakter sınırı yüzünden 1 noktası eksik kaldı.
 • sanırım şimdiye kadar gördüğüm en muazzam caps. hay amk ya nerden buluyonuz böyle şeyleri.
 • "biz % 1'de olsak irademiz taaam mı" diye ağlayan tatavacıları göstermiştir.

  yalnız tatava yapmak bas geç'e ağlayanların hemen hepsi mi sümeyye trollü olur, bu da mı tesadüf amk. üç entrysi olan adamın yaptığı ilk iş sözlükte tatava yapma bas geç eleştirisi, korktunuz mu lan.

  ak belediyecilik defolup gidecek inşallah, tatava yapmayın.
 • sırrı'ya gönülden oy veren versin. ama "adam bizden yea. kepçenin önüne atlıyor. mecliste gömleğini sıyırıyor. çok da espirili bir adam. demokrasi aşığı" diyen ama astsubayların kapıda belireceğiyle ilgili tehdidini, bunu duyup şehit evladını hatırlayan ailelerin gözyaşlarını görmezden gelen, orospu çocuğu elebaşı ile kollarını birleştirip yanyana gevşek gevşek sırıtan fotoğrafını gören ve hala bu adam çok bizden yea diyen dallamaların anasını sikiym.

  tanım: çok güldüren caps.
 • egemen bağış versiyonu da çıkmıştır:

  http://imgur.com/cpyoygg
 • ucuz kahramanlık yapmak için eleştirilen kampanyanın capslerinden birinin alt metni.

  ya arkadaş, tamam sen komünistin kralısın, sen sosyalistin en ucusun, karlsın marxsın sen tamam. ama bu seçim irademizi özgürce ifade etmemize müsade eden bir seçim değil. akp diktasından kurtulmak için resmi olarak ilk adım bu. burada tökezleyen akp genel seçimde sıçar, tabi genel seçime kadar bu ülkede kalabilirlerse. şu an olay sarıgül, ssö falan değil. şu an olay akp'den kurtulmak. akp'den kurtulalım, sonra sen yine ver istediğin partiye, sen yine demokratik özgürlüğünü verdiğin oyla göster. ama şu seçimde tatava yapma be amk.
 • komik ama anlamli bir soz. katilleri, hirsizlari, savciya-medyaya-polise-halka korku diktatorlugu salanlara karsi yapilmasi gereken.
 • ironiktir ama komik değildir.
  zira kime oy verdiğini söyleyerek böbürlenmek, entel görünmek, özsevicilik/mastürbasyon yapmak; (sırrı abe kusura bakmasın ama) sırrı süreyya önder'e oy verecek kitle içinde çok daha yüksektir.
  zira kaybedeceğini bile bile, oy verdiğinde bunun sadece gezi'de ölen kardeşlerimizin katili olan akp'ye yarayacağını bildiği halde sırrı abe diye tutturmalarının başka ne açıklaması olabilir ki?

  hayır arkadaşım biz de seviyoruz kendisini de akpyi devirmek istiyorsan istanbul'u alacaksın. bu kadar net.
 • özünde akp'li olup solcu taklidi yapan i.melih'in adamlarının bok attığı caps. lan memleket yarraklara yan basmış, hala sağ sol diyor gerizekalılar, bi siktirin gidin amk :)
 • basarili bir calisma. hatta cok basarili ahahahah.