• günümüzde modern sanatın en bi güzel simalarından biridir.
  • gecenin bir yarısı saray muhallebicisindeki garsondan dünyada barış isteyen adam.
  • birinci sınıf bir troll'dür
  • emlyn hughes international soccer'da, microprose soccer'da ve bilimum oyunlarda sayısız kez yendiğim eski dostum. eksi sözlükte hakkında entryler girilecek kadar şan ve söhret sahibi olmasına cidden şaşırdım. :d
  • yıldız'ın nevi şahsına münhasır akademisyeni, resfest film festivalinin biricik teknik prodüksiyon sorumlusu, if festivalinin değerli emektarı; okulda son gördüğümün üstünden neredeyse 8 sene geçmiş olmasına rağmen ne neşesi ve kahkahası, ne de güzel muhabbeti bir gram değişmemiş güzel insan.
    iyi ki bugün stüdyoya geldim(hiç gelesim yoktu.)
    iyi ki senin ve arkadaşlarının yolu da bizim stüdyoya düştü.
  • bir dönem "durun fotonuzu cekeyrum" diyip 100lerce kişinin foto pozunda videosunu çekmeye yeltenmiştir.

kendisi video bölümümüzün siber öğrencisidir. yeri gelir bir bilgisayarcıdan daha çok bilgisayar, bir sanatçıdan daha çok sanat olabilir.

lepiska saclarını elim bir kaza sonucu kaybetmis sevenlerini derinden yaralamıştır.

organizasyon insanıdır yuksek lisans sinifimizin delisidir. şu aralar günde en az 2 kere ayakustu konusmasam islerim ters gitmekte.

kendisine bu yogun gunlerinde kolaylıklar, yakınlarına yakındaşlarına (bkz: ozge kiris) allahtan sabir diliyorum.
  • cko calisiyo garibim. gece gunduz demeden.

(bkz: kurgu insani)
  • (bkz: dijitorton)
hesabın var mı? giriş yap