şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cunda adasının ağaçlı tarafında, sessiz,tek yıldızlı,temiz esintili otel.galiba bir aile işletmesi ve sahibi opera sanatçısı orhan tunç.bu adama kanım ısındı çünkü ayrılacağım gün beni ve ailemi sürat teknesiyle gezmek için çağırdı.direksiyona beni oturttu ve kullanmama izin verdi.hayatımda bir ilkti ve bu yüzden bu nazik adamı hiç unutmayacağım.bu arada sıkıldığımı söylemeden duramayacağım.çok fazla yaşlı insan vardı.
 • tel. no: (0266) 327 1120

  deniz/plaj mavi bayraklıdır. kişi başı günlük barınma ücreti+kahvaltı $30'dır. dışarıdan sadece plajını kullanmak isterseniz kişi başı 5.000.000tl'dir.

  lokanta/cafe/garsonları çok iyidir. ister kumun ister çimin üzerinde yatarak güneşlenebilirsiniz. dallama insan yoktur.
 • dünyanin en güzel denizinin ve en kötü garson muamelesinin; en temiz plajinin ve en pis tuvaletlerinin, en tatli rüzgarinin ve en tatsiz salatalarinin bulundugu mekan. herhangi bir konudaki sikayete "begenmiyorsaniz, siz bilirsiniz. biz her sekilde burayi dolduruyoruz!" cevabini alir oturursunuz. kesinlikle çok güzel bir yerde, zeytin agaçlari ve yesilliklerin tam ortasinda oldugu için, "alternatif tatil" denince akla ilk gelen yerlerden biri oldugu için havalara girmistir ama bu gidis ve bu personel ve bu suratsizlik ve bu züppelikle o havanin fis diye sönecegi ve cunda'nin tatli rüzgarina karisacagi kesindir.

  en güzeli, cunda'ya gidince baska otelde ya da pansiyonda ya da evde kalmak ve sadece denize girmek için bu ortunc'a gelmektir. o zaman bütün gün, zeytin agaçlarinin gölgesinde manda gibi yatilir, sicak basa vurunca buz gibi denize atlanir, aksam içkisi esliginde günesin batisi seyredilir ve sonra da ortunç terk edilerek, mutlu mutlu kalinan yere gidilir. o zaman kafalar hep rahat olur, keyifler kaçmaz, huzurlar bozulmaz, sinirler gerilmez, nutuklar tutulmaz, sitiklar siyrilmaz.
 • harkulade bir mekan olmasinin yanisira, temmuz 2006 itibariyle egenin en soguk deniz suyuna da sahip gizli koy. oyle ki, sabah, 9-10 civarinda, denize girenlere cesaret madalyasi verilse yeridir. sirf madalya ugruna kendini suya birakanlarin ise, morarmis insan tenine uygun renkte mayo giymesi tavsiye edilir.
 • bu yıl gecelik fiyatını kişi başı 75 usd'ye çıkararak kalp kırmış, bütçe hesaplarını şaşırtmış yöresinin alternatifsizliğini dibine kadar kullanarak can sıkmış küçük oteldir. bu arada gecesi bir başka gündüzü bir başka güzeldir... paha biçilmez güzellikler üzerinden verilen hizmete denk olmayan bir ücreti talep eden bu otelde kalmak yerine cunda'daki güzel otelcikler ve pansiyonlar kullanılabilir... denizi ve tesisi buradan kullanmak içinse kişi başı 15 ytl ödenir daha iyi... o da oha ama ne diyim ki deniz güzel...
 • sezon sonunda, denize atik su bastigini gördügümüz, bizi son derece hayal kirikligina ugratan tesis. sen hem gel cunda'nin en güzel koyuna yerles, fahis fiyatlar cek müsterilerine en güzel deniz bende diyerek, hem de arkasindan o denizi kirlet! bindigi agac dalini kesmesi baska bir sey, ama hepimize ait o koyu nasil kirletirler böyle, pes yani!
 • çocuklu tatil için sanki çocuksuz tatil yapıyormuşsunuz gibi hissettiren yerdir. yani çoluk çombalak mekan içinde tatlı birer hoş seda olurlar erirler adeta. bebek arabaları için rampalar düşünülmüştür. illa koca ya da benzerleriyle gezmeniz gerekmez. yattığınız yerden mavi bayraklı enfes denizi görürsünüz. deniz her daim kusursuzdur. bebekler ve çocuklar ağaçlara bakıp mutluluk çığlıkları atabilir. insanlar son model arabalarına ya da ciplerine rağmen görgüsüz değildir göze batmazlar. şezlonglardaki gri minderler ve garsonların beyaz gri kostümleri ile parmak arası bir örnek terlikleri ince düşünülmüş detaylardır. gelelim düşünülememiş olanlara, yemeklerinde lezzet yoktur. prototiptir. ayvalık gibi bir tost cennetinde asla yapılmayacak kadar kötü bir ege tostu vardır mesela mönüde. rejim yaparken bile yapmaz insan kendine onu. garsonlar höttür. doğaldır da denilebilir ama höt daha doğru. butik mantıktaki bir otelde büyük otel takıntısı mini kutu tereyağ ve bal hiç olmamıştır. peynir seçimi kötüdür. işletmeci ya da sahibinin sanırım oğlu olan kişi ben burda iş yapıyorum arkadaşlar edasıyla dolaşır, yapıyordur kesin de bize nedir... temizlik tarafına gelince çarşaf 4 gün değiştirilmemiştir ama temizlik yapan insanlar egeli güleryüzlüdür iyi ki. işte artıları eksileri yanyana yazınca bu gerçekleri bilerek tatil yapılır mı, yapılır. çünkü sabahları klasik müzikle uyandırılan tatil sakinlerinin geneli mutludur.
 • kadir inanır ve ozan güven 'in tercih ettikleri mekandır.

  oda kahvaltı toplam oda fiyatı 400 tl'dir. max 2 kişi konaklayabiliyor.

  not: cem yılmaz da kaldı.
 • oda kahvaltı fiyatına 2 kişi için toplam 400 tl isteyen otel.

  çok güzeldir eminim ona lafım yok ama ayvalıkta 5 yıldızlı otellerin hepsinde her şey dahil paketlerin aynı maliyette olduğu düşünüldüğünde biraz abartmışlar sanki.
 • mavi bayrağı vardır ancak su sıcaklıgının dusuk olamsından her baba yiğidin giremiyecegi denizdir