şükela:  tümü | bugün
  • oruc baba inan aksehir selcuk lisesinden mezun 2000 turkiye oss sozel birincisi
  • al yanakli bal dudakli bir ki$i ,
  • halı saha içinde bir omuz darbesi ile bir öküzü bile yere serecek güce ulaşır. anfilerde en ön sırada oturur. agır ve sallantıdaki bir bina gibi yürür. hakkatende her daim al yanaklıdır.
  • (bkz: oruç aruoba)
  • ramazan ayında ister istemez baskı altına giren kişi.
  • bir demecinde boğaziçi'nin birincileri yediğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.bu gürbüz şahıs konyalıdır.
  • ramazanın gelişiyle akıllarımıza gene geldi bu arkadaş.. abimin sınav dergilerinin arkasındaki başarılı öğrenciler kısmında falan yazardı bu adam.. sınav dergilerinii çözdüm ve kazandım gibi şeyler yazardı onun kısmında da..
  • öss tarihinin en sükse yapan birincilerinden. köyde yaşaması nedeniyle dikkatleri çekti sanıyorum da meram fen lisesinin taşağı gözönüne alındığında isterse dağ başında yaşasın, bu pek birşey ifade etmiyor bana; ama medya manipüle edecek birşey bulunca üstüne on kaplan gücünde atladığı için böyle kendi çapında bir öss şöhreti çıktı sanırsam.

yanlış hatırlamıyorsam geçen yılki türkiye birincilerinden bir tanesi unuttuğu şeyleri duvara yazmış, aşağı yukarı her kanalın ana haber bülteninde flaş haberlerin hemen ardından sunuldu bu. tamam, adam hayavanlık yapmış da; birader, sen 2-3 puan daha yüksek rating alacaksın diye bu çocuğu bütün türkiye yaftaladı şimdi, iyi mi oldu, o seni böyle manipüle etse hoşuna gider miydi? retorik soruları anlamamış olabilirsin, özetlemek gerekirse; adam ol, delikanlı ol.
  • 2005 yilindan beri (evet tahmin edebilceginiz gibi) ulker'de calismaktadir.