227 entry daha
  • bu hand off ozelliginden mi, yoksa itunes match kullaniyor olmamin bir alakasi var mi bilmiyorum ama ofisteki imac'imde itunes'ta en cok calanlari listeleyip dinlemeye basladim, sonra durdurup, login ekranina alip eve geldim, evdeki mac'ime login oldugumda masaustunde itunes acikti ve tam da ofiste yaptigim siralamada duruyordu sarkilar ve cikarken dinledigim sarki, tam da kaldigim yerinde beklemekteydi beni.

bunu dusunen, yapan zihniyet tum parami alsin, her seyi ederinin de, piyasa rayicinin de 10 katina satsin. bana bu hizmeti verebilecek zekaya sahip olunmasi, bunu hayata gecirmeye deger gormek, zamani, yatirimi buna harcamak bile tek basina odullendirilecek bir sey. bu arada wolf & i'i 137 kere dinlemisim. tabi ki butun apple urunlerindeki toplam dinlenme sayisi cunku mukemmel apple tum cihazlardaki dinleme sayilarini topluyor. cok yasa epil!

hemen bir de eksik tespit edeyim, instant hotspot'in tanitimindaki iphone'da bluetooth acik gorunmuyor ama bluetooth acik degilken instant hotspot olmuyor, olamiyor.

https://www.apple.com/osx/continuity/
135 entry daha
hesabın var mı? giriş yap