şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ciceksepeti'nin cekirdek kadrosunun yeni kurduğu online çiçekçi. yakin zamanda adlarını daha çok duyacağız gibi görünüyor.

link
  • çiçek işinde maşallah dediğimiz 3 gün yaşamıyor ama gerçekten iyiler, hızlılar, sorunsuzlar. ben burayı kullanırım diyeceğim türden bir site, sevdim. tek sorun ürün çeşitliliği çok az.
  • ilk siparişimde beni hayal kırıklığına uğratan website.

beklenen çiçek bu

gelen çiçek bu

hayaller hayatlar durumu oldu resmen. bir de buna 140 lira bayıldık. şahane. teşekkürler osevio.com.

edit: şikayetlere asla geri dönüş yapmıyorlar. canlı sohbet whatsapp hattına, whatsapp hattı da canlı sohbete yönlendirip duruyor.
  • 2 ay önce bu siteden aşağıdaki çiçeğin, bilinen adıyla barış çiçeği'nin siparişini vermiştim. sorunsuz bir şekilde, istediğim saatte teslim edilmişti.

https://www.osevio.com/…gi-spatifilyum-cicegi-sv150

#83710557 bunu yazan arkadaşın, beklentisinin karşılanmamasına üzüldüm. ancak beklenen çiçek olarak koyulan görselin gerçek çiçek olmadığı, üzerinde oynandığı çok net belli oluyor.
  • çiçeksepeti tekelinden ve artık ezberlenmiş tasarımlarından sıkıldıysanız bence harika bir alternatif.

gözüme çarpan en önemli özelliği mobilden rahat sipariş verilebiliyor olmasıydı, telefonun ufak ekranından bik bik bişiler yazmayı kart bilgisi girmeyi falan hiç sevmem.

tam istediğim saatte ulaştı, mevsimi düşünürsek çiçeklerde gayet iyi görünüyordu.

bazı arkadaşlar site görselleri ile gelen çiçeğin aynı olmadığı hususunda sitem etmiş, işim gereği çiçeklerle oldukça haşır neşir olduğum dönemler oldu. çiçeğin renginin tonu, boyutu, kokusu vs. mevsimle alakalıdır biraz. nisan - eylül arası şahlanır, diğer dönemlerde iklimsel olarak değişebilirler. o yüzden ona çok takılmayın tamamen allahın işi.
  • arkadaş sevdiğimiz insana bir güzellik yapalım derken binbir dereden geçiriyorlar insanı. en korkutucu olanı da bu işin artık tekeli olanlar nasıl olsa bir şekilde sipariş alıyor mantığıyla. çiçek siparişimi bu sefer burdan verdim. biraz tereddüt yaşasam da teslim edildikten sonra aşırı memnun kaldım çok kaliteli çiçekleri. internetten çiçek siparişi pazarında artık yeni girişimler var. bakmadan farklı yerlere gitmeyin tekel olanlara.
  • ya arkadaş az kaynağına inin.zaten bu adam yerel çiçekçi ile çalışıyor google dan istediğin yerdeki çiçekçiyi buluyorsun. sonra arayıp istediğini söylüyorsun hesap numarası veriyorlar eft yapıyorsun. 100 liralık çiçek oluyor sana 20 lira. hemde aracı değil esnaf kazanıyor.