şükela:  tümü | bugün
  • fotogol'de yazan bir spor yazarı.. *
  • fotogol'de hiç okumadım ama twitter'da gördüğüm kadarıyla atarlı bir abimiz ve doğruların peşinde gibi. umarım bu entry'i sildirmez bana.

edit: bildiğin düz adammış. twitter'da atarlı yorumları hoşuma gitmişti ama #spamallahcc'ye destek verip, enteresan yorumlar yapması ile nasıl bir kafada yaşadığını öğrenmiş olduk. gerçekten enteresanmış. kendisine babasının kurduğu gazetede başarılar dilerim. ama twitter babasının malı değil unutmasın. unfollow vakti gelmiş. sbt :(
  • twitter'da soruşturmanın gizliliği konusunda uyarıda bulunduğunuzda sizi block'layabilitesi olan bir kişiymiş. bunu gördüğümüz iyi oldu. şaşırdık mı? kesinlikle hayır.
  • twitter da mala bağlayan gs fanatikliği ve trabzon sempatizanlığı yapan ama durumu belli etmeyeyim diye iyiden iyiye berbat eden, malatyalı gereksiz kişilik.

arena da ıslıklanan volkan ve emre ye "size küfür edilse de tepki veremezsiniz ulan" diyecek kadar kafayı sıyırmıştır. kendisine o zaman bende bir okurun olarak "sana ana avrat küfür saydırayım sende bana tepkisiz kal olur mu" dendiğinde de muhtemelen iş işten geçtiği için geri adım atamamış cevap verememiş işi blocklamayla çözdüğünü düşünmüştür.

şu sıralar fotogolden kovuldu.
  • gazeteci deniliyor ama herhangi bir işle uğraştığını sanmıyorum, sürekli bilgisayar başında, sürekli twit atma peşinde. insanlar kendisini takip ettikçe "önemliyim ben" hissine kapılan, fikirlerinin herkesçe çok önemsendiğini zanneden, her şeyi işine geldiği gibi yontan, olumsuz sözler duyunca karşısındakine gider yapan bir ilginç insan. biliyorum bu ona iltifat gibi gelecektir, büyük ihtimalle de örnek aldığı bir insandır ama söylemeden geçemeyeceğim ibrahim seten'e acayip benziyor, sadece daha az torpillisi. ancak çalışırsa (ya da twitter başında daha çok vakit geçirirse) onun gibi olabilir, yaşı daha çok genç, potansiyeli var, kumaşı iyi.
  • paylaştığı yazı beğenilmeyince "it köpek ağzından salya saçıyor" bayağılığına düşebilen twitter azmanı kişilik. atarlı tutarlı bir abimiz de daha akıllı mantıklı bir hareketini görebilmiş değiliz. sadece artistlik patinaj peşinde.
  • twitter'in en gereksiz insani..
  • twitter'in en boş beleş adamı. canı sıkılınca bazı meslektaşlarına salça olup prim yapmaya çalışıyor. bünyesinde sarı lacivert renkler alerji yapıyormuş. olaylara objektif değil subjektif bakıyor. bu bakımdan geleceği gazetecilik açısından pek parlak değil. baba parası varsa yemeye devam eder.
  • şöyle tweetlerle yeni bir kandırmayın fenerbahçelileri havası yaratmıştır:

https://p.twimg.com/aj6dciecmaaovpw.jpg:large
  • kendisi gibi olmayanlara tahammülü yokmuş.
    gaz tenekesiyle dolaşanlardan yani.
    fırsat bulduğu anda çakıvereceklerden kibriti.