şükela:  tümü | bugün
  • internete sansür yasasını torbaya sokan vekillerden biri. büyük bir politik zeka olduğundan şüpheleniyorum.
  • an itibariyle gençlik ve spor bakanı olmuştur.
  • yeni gençlik ve spor bakanı.
    https://i.hizliresim.com/kwmna7.jpg
  • akif çağatay kılıç'in yerine gelen yeni genclik ve spor bakanı.
  • tbmm'de ki özgeçmişi aşağıdaki şekildedir ve yeni dönem gençlik ve spor bakanımızdır. umarım eğitim hayatında gösterdiği başarıları sporda da gösterebilir.

11 ekim 1966'da istanbul üsküdar'da doğdu. baba adı muhittin, anne adı fatma'dır.
    makine mühendisi, üst düzey yönetici, öğretim üyesi; istanbul teknik üniversitesi makine fakültesini bitirdi. ingiltere'de nottingham üniversitesinde işletme yönetimi ve endüstri mühendisliği alanında yüksek lisansını, istanbul teknik üniversitesi fen bilimleri enstitüsü endüstri mühendisliği programında doktorasını yaptı.

dış ekonomik ilişkiler kurulu, türk iran iş konseyi yürütme kurulu üyesi olarak görev üstlendi. istanbul ticaret odasında meclis üyesi olarak görev yaptı. çeşitli spor kulüplerinde genel sekreterlik ve başkanlık görevleri ile federasyonlarda yönetim kurulu üyeliği, kurul üyeliği, genel kurul delegeliği ve başkanlık görevlerinde bulundu. çok sayıda makale ve bilimsel yayını bulunmaktadır.

24. dönemde istanbul milletvekili seçildi. nato parlamenterler asamblesi türk grubu üyesi ve dışişleri komisyonu sözcüsü oldu. dopingle mücadele araştırma komisyonu başkanlığı yaptı.

çok iyi düzeyde ingilizce ve orta düzeyde almanca ve farsça bilen bak, evli ve 4 çocuk babasıdır.
  • 51 yaşında gençlik bakanı. bravo.
  • gençlikle ve sporla alakasını çözemedeğim bakandır.gelen gideni aratacak gibi duruyor.
  • hayvan gibi kariyeri olan bakan, spor veya gençlik konusunu bilemiyorum altan ama bakanlık yönetecek adam kariyeri desek bu olabilir bence.
  • kabataş erkek lisesi'nde yatılı okumuştur.
  • goreve, rize remembers diyerek baslayacaktir. yeni sezonda trabzonspor'a basarilar.