• türk olmanız bu ingiliz artıklarının sizden nefret etmesi için yeterlidir. bu tekfirci orospu çocukları müslümanı kafir deyip öldürür, sonra gider islam ile alakası olmayan batılı efendilerine methiyeler düzerler.

uzun zamandır söylediğim şeydir; suud ailesinin (ki yüzbinleri bulan sayısı vardır) tamamını toplayıp öldürmedikçe islam dünyasına barış gelmez. libya'da hafter denen cia uzantısını da bunlar finanse eder, yemen'de masum insanları da bunlar katleder, pkk'ya giden silahların parasını da bunlar verir, türkiye'nin toprak bütünlüğüne karşı israil ile oturup anlaşma da imzalarlar. bunların kökünü kazımadıkça bölgede ateş dinmez.
  • petrolleri bitse, saltanatları yıkılsa anında türklerin ensesine kene olarak yapışacak, verilen sadakalarla geçineceklerin safsatalı görüşleri.

yıllarca adamlar yüzümüze yüzümüze sövüyor biz de “olur mu ya biz kardeşiz” diyoruz.

içeceksin şarabı...
  • nihal atsız'ın "çanakkale'ye yürüyüş" makalesinde bahsettiği "bir ingiliz altını almak için bir osmanlı kellesi!'ni gövdesinden ayırararak ingiliz askerlerine götüren, kasapta satılan, içinde beyni ve dili olmayan kelleye "türk" adını veren hain suudlardan yalnızca biridir. her fırsatta arkadan vurur.

amerika'nın ypg'ye silah yardımı yapması her daim gündem oluşturup lanetlenmesine sebebiyet verirken bunların kralının 100 milyon dolar yardım yapması, türk devlet nişanı almasına engel değildir.
  • orospu evladı vehhabi piçi hezeyanıdır. bu gavatlar kendileri güce ve paraya köpeklik ederlerken seni beni kafirlikle itham etmeyi pek severler. bu çöl şebeği de götünü emperyalistlere dayamış, onursuz şerefsiz yaşarken bir de arsızca osmanlı'yı tekfir ediyor. osmanlı kadar bu dine hizmet etmiş kaç devlet var? sen medine'yi ingilizlere teslim edelim diye götünü yırtarken osmanlı paşası o şehri vermemek için aç susuz mücadele etti. ulan o petrolünüz ve paranız bir gün bitecek, götünüzü kollayan ülkeler de o gün bırakıp gittiklerinde bak nasıl kum yiyecek ve sefilleri oynayacaksınız, aman bize dokunmayın diye ağlaşacaksınız vehhabi köpekleri.
  • bu ülkede, bu piçlerin kralı ölünce yas ilan edildi.
  • ümmet diye sırıtan dincileri piste alalım.
  • babasının adı ertuğrul, oğlunun adı orhan olan bu adamın adı büyük olasılıkla zaten osman bile değil. ottoman - ataman tezi doğru olabilir. osman olsa idi avrupalılar tarafından othman-uthman şeklinde ifade edilmesi kendi fonetiklerince daha uygun olurdu(dilbilimciler hatam varsa düzeltsin). o zamanki türkler arasındaki islam bugünkü kadar arap soslu değildi, dolayısıyla suud herifin mantığına göre ataman bey bir kâfirdi evet. keşke hanedan ve devlet o şekilde devam etseydi, bugün çok daha farklı yerlerde olabilirdik. dedelerimizi tehdit olarak görüp sağa sola dağıtan, gayri türkleri ise baş üstünde tutan arap-fars-türk-roma kırması “osmanlı” yerine türklerle birlikte şahlanan gerçek anlamda türk devleti olan bir “atamanlı” devletini yeğlerdim.
  • türkiye ve türk düşmanı oldukları için şaşırtmamıştır.

ben onlardan çok osmanlı'ya kızıyorum.
    şöyle ki: bu çöl faresi bedevi sürülerini zamanında iyi hoplatmış olsalardı,şimdi böyle konuşuyor olmazlardı.

işte bunlar hep zamanında insan yerine konuldukları için,işte bunlar hep zamanında rahat yaşadıkları için,işte bunlar hep bize yaptıkları hainliğin ve kalleşliğin hesabını sormadığımız için,işte bunlar hep 'kutsal toprak' diye milyonlarca doları ülkelerine akıttığımız için,işte bunlar hep yaptıkları şeylerin hesabını ödetmediğimiz için,işte bunlar hep ülkemizde adam öldürme cesaretini verdiğimiz için oluyor.
  • göt deliğini abd’nin sikine kılıf yapmış yavşak açıklaması.

osman bey ve torunları olmasa islam bu kadar yayılabilecek miydi acaba?

kafir dediği adamın torunu fatih sultan mehmed han peygamber efendimizin bahsettiği o güzel komutan değil mi? istanbul’u kim fethedecekti başka? bu suud şerefsizleri mi? fetih için yola çıktıklarında 2 kese altına ordularını satarlardı daha yoldayken.

yahudi ve arapların olmadığı barış dolu bir dünya diliyorum tekrar.
  • ülkemizdeki cemaatçilerden hiçbir farkı yok. cemaatçiler de solcuları ve kendilerinden olmayanları allahsızlıkla itham ediyorlar. bir fark yok.

işin türklükle, araplıkla alakası yok. iş, bir şeyin iktidarı olmak istemekte...
hesabın var mı? giriş yap