şükela:  tümü | bugün
  • deprem felaketi sirasinda yabanci yardimlari
    reddeden (ozellikle yunanistan ve ermenistan'dan
    gelenleri) insan.bir zihniyetin ornegi.
  • kentler yıkılmış o durmuş
    insanlar ölmüş o durmuş
    dünya yardıma koşmuş o durmuş
    sağlık sorun olmuş o durmuş
    osman durmuş
    durmuş oturmuş sağlık bakanı

cumhuriyet'ten bi alıntı....
  • mhpli sağlık bakanı hatta bakamayanı ..
    olmasa da olur insan
  • $eftaliyi yerken kendisini goruntuleyen/haberini yapan muhabirlere "eger benim $eftali yiyi$imi goruntulerseniz sizi turk doktorlarina emanet ederim" diyebilecek zihniyete sahip insan . olaydan sonra turk tabipler odasi falan dava acmi$ti adama . ben lafi duydugumda yarilmi$tim o ayri .
  • geçen sene bugün yazdığım entrydeki düşüncem baki kalıp üstüne nefret eklediğim
    bekaret kontroloru*
  • gecen sene avrupa da yasaklanan bazi ilaclar icin -ben yillardir kullaniyorum bi$ey olmuyo- diyen, radyasyon gercek turk e bi$ii yapmaz tavirlari icinde olan sayin saglik bakanimizdir kendileri... o ilaclarin ve radyasyonun insani ne kadar kotu etkileyebildigi konusunda da en buyuk orneklerden biridir ayni zamanda!..
  • biz bize benzeriz deyimini doğrularcasına inatla görevinin başında kalan bakan.herkesin şikayetçi olduğuna bakmadan o insanında birtakım insanların oylarıyla başa geldiğini unutmadan değerlendirilmelidir.kısacası kel başa şimşir tarakkkkk
  • mhp'nin asla değişmeyecek olan gerçek yüzü.
    (bkz: osman durmus sendromu)
  • turkiyeye ilac ithal edilmedigi donemde ilac "sıkıntımız yok" diyebilen, ayrica depremden sonra gönderilen yüzen hastahaneler için ihtiyacımız yok diyebilen kafatasının içinde bir takım kimyasallar bulunduğuna inandığım kişi.