şükela:  tümü | bugün
 • suriye arap ordusu'nun öbür dünyaya hurilerinin ve şarap ırmaklarının yanına gönderdiği el kaideci terörist.

  http://www.hurriyet.com.tr/planet/21169128.asp
 • israil ve abd'nin çıkarları için suriye ordusuyla çatışmaya girip şehit (!!!) düşen türk avukat. rahmetli'nin avukatken savundukları, yapıp ettikleri, hayat görüşü ve dahi gülcemali esad sonrası suriye'ye ne menem bir demokrasi geleceğinin açık işareti. abd/israil/türkiye/s.arabistan/katar ittifakı üstün hizmetlerini asla unutmayacak. diğer silah arkadaşlarının da kendisi gibi bir an önce şahadet şerbetini içmelerini canı gönülden niyaz ederim. amin.
 • super devrimci, cok demokrat, asiri insancil el kaide orgutunun militani.

  simdi ben tam olarak anlamiyorum. amerika esad'a karsi degil mi?

  e avrupa da oyle. israil desen zaten nanay. el kaide de karsi bu esad'a, katar, suudi arabistan ve turkiye de.

  esad diktator.

  o halde el kaide, katar, suudi arabistan, turkiye, israil, amerika ve avrupa da demokrasi elcileri.

  afganistan ve irak'ta milyonlarca amerikan kurbani, suudi arabistan'da demokrasi namina seriat despotizmi, turkiye'de iskencede katliamlar 14 bin kisnin "terorist" ilan edilmesi, filistin'de israil katliamciligi, fildisi sahillerinde ve gabon'da fransa darbeleri. ve sri lanka'da butun bir bm'nin onayiyla 2-3 icinde yapilan ay (100 binden fazla kisi) tamil katliami...vs

  esad diktator.

  demokrasi sart.
 • leventte ve istikalde patlattıkları bombalar ile onlarca masum insanı katleden türk el-kaidesinin avukatı. su testisi su yolunda kırılmış. bazen adalet mahşere kalmıyor, bu dünyada hallediliyor işte.
 • ölümüyle özgür suriye ordusunun suriye halkının oluşturduğu milli bir grup değil aşırı dinci sünni suriyelilerin oluşturduğu bir ümmet grubu olduğunu gösteren, mücahit ve şehit olduğu iddia edilen ama bariz bir şekilde mensubu olduğu mezhebi yaymak ve hakim güç yapmak için savaştığından bu sıfatlarla anılamayacak, dinden başka bir şey düşünmemekten ve yaşamamaktan psikolojisi bozulmuş, el kaide destekçisi terörist.
 • israil çıkarları için ölen kişi.
  özlemeyeceğiz.
 • ulan şu el-kaide amerikanın israil'in işine gelmeyecek bir iş yapsın dişimi kıracam amına koyim dedirtmiş bir mertebeye ulaşmıştır.
 • yerli ramboymuş mübarek,

  - namaz kılındığı sırada camisi bombalanan ama korkamadan çıkıp tankı patlatan, bu sırada uçak saldırısına karşı tankın enkazını siper alıp direnen ve esedin zalım ordularına karşı hücuma geçtikten sonra keskin nişancı tarafından vurulan kimi biliyorsunuz lan!

  ne gerek var o kadar paraya, silaha, eğitime mücahid sevkiyatına. türkiye, arabistan ve katar üç tane osman karahan'ınız olsun dalın bence esad'ın saraylarına.