şükela:  tümü | bugün
 • interpol yetkilileri ile bizim polisin arasinda gecmesi muhtemel diyalog:

  + siz demediniz mi bize bu adami dunyanin neresinde gorurseniz yakalayin bize teslim edin diye?
  - evet dedik
  + e ne ariyor o zaman bu adam sizin devlet televizyonu'nda? siz bizimle tasak mi geciyorsunuz?
  - kusura bakmayin, biz bir boktan anlamayan, liyakatsiz, vasifsiz emir kullariyiz.

  ulke vasatliktan bir tik yukari cikmasi mumkun olmayan siyasal islamcilara teslim edilirse olacagi da yukaridaki diyalog iste. hic utanmalari, ozur dileme erdemleri vs de yok ki. hepsi cahil cesaretine sahip kifayetsiz muhterisler. en buyuk ozellikleri kibir, asla hata yapmazlar.
 • anayasa mahkemesi ve hsyk'nın kürdistan'a giden yolda engel olduğunu söyleyerek referandumda "evet" diyeceğini açıklamıştır.
 • kimin fikriydi bu adami trt'ye cikarmak cok merak ediyorum.

  sen kirmizi bulten'le aradigin adami devletin televizyonuna cikarip roportaj yaparsan o devletin sayginligini ayaklar altina almis olursun. bu kadar basit. cikar icin bu kadar dusmeye gerek yok.

  akp'nin her seyden once pkk teror orgutu mu degil mi buna karar vermesi gerekiyor. bir gun teror orgutu bir gun degil. aga milletle bu kadar tasak gecmeyin. tamam milleti cahillestirdiniz iyice ama kimse bu seviyede aptal degil.
 • 2015 yılında kırmızı bülten, 2019 yılında trt mikrofonu.
 • "pkk'nın varlığına son vermiştik ama avukatlar ve ordu fark etti. ergenekon bizim barış girişimimizi engelledi" diye beyanat vermiş olan terörist.
  haberi de şurada
  gene başladılar otu boku ergenekon'a bağlamaya. zaten hep ordu yoldan çıkarıyor bu teröristleri. yoksa onlar gül yaprağı döküyorlar insanların üzerine, metal parçaları değil...
  ha bir de askerler teröristleri tam dağda vurup bitirecekken emir geliyormuş telsizden "geri çekilin" diye. ondan bitmiyormuş terör. o geyik ne oldu hakikaten?

  düzeltme: link
 • abdullah ocalan' kendisini satmakla suçlar ve sık sık ‘alçak kardeşim’ der.. (hurriyet gazetesinin bir haberiydi..)
 • terör örgütü pkk’nın uzantısı, ypg’nin kurucusudur. eli kanlı bir katildir. bu katile seçim zamanı trt’de bildirim okutulmuştur. yine hangi kirli emeller için kullanılacak merak konusu. bu konu hakkında bahçeli efendinin açıklamalarını merak ediyorum.

  edit: yazım hatası.
 • akp döneminde trt'ye çıkıp röportaj vermiş, terör örgütü elebaşı abdullah öcalan'ın kırmızı bültenle aranan kardeşidir.
 • buralar karışır birazdan. ben önden yazayım yine de: bu iktidardan her ayak beklenir. yine her tuşa basıyorlar.