şükela:  tümü | bugün
  • silah konusunda adeta bir türkçe kaynak.
    harika anlatımıyla en bilgisiz insanlara bile doğru ve önemli bilgiler veriyor.
  • gerçekte öyle olmasa bile, gözümde tam olarak milli güvenlik dersine giren albaydır kendisi.

eğer şu kişiyse bir elektrik mühendisiymiş.

videolarını severek beğenerek izliyoruz.
  • iyi atıcıdır.
    hk usp 45 acp videosunun sonundaki atışta ne kadar iyi grupman yaptığını görebilirsiniz.
  • youtube kanalına http://www.youtube.com/user/osmanortac adresinden erişilebilen silahsever büyüğümüz.
  • sevdiğimiz bir ağabeyimiz.

silahı olan suserların daha çok görmesi lazım ki, gönderip de inceleme yaptırabilsinler. bence bu yöntemle ortaya daha çeşitli ve güzel içerik çıkması mümkün.

bir de kanalda video sonu emniyet kurallarından spoiler vereyim:

--- spoiler ---

1. ateşli silahlar daima doludur. boş olsalar dahi, onlara dolu imiş gibi davranın.

2. silahınızı asla vurmak istemediğiniz bir nesneye doğrultmayın.

3. tetik parmağınızı atışa hazır oluncaya kadar tetik korkuluğunun dışında tutun.

4. hedefinizden ve hedefinizin arkasından emin olun.

--- spoiler ---
  • az önce keşfettiğim güzel insan...
  • ateşli silahlar hakkında bilgi sahibi olan ve bunu anlatırken çizgisini koruyan silahsever. sayesinde çok şey öğrenilebilinir. ayrıca 1911 tutkunu olan birisi olarak amerikada 1000-2000$ olan tabancanın ülkemizde 9000-10.000$ olması nasıl bir soygundur söylemeden edemedim..
  • her vidyoya fiks "evet benim de gerçekten pek bilmediğim bir silah" diye başlayıp akabinde ilgili silahın bir saat envai çeşit incığını cıncığını sayan bir abimiz. tevazusu çok sevimli ama. <3
  • inanılmaz nazik bir adam olup youtube yorumlarına mümkün olduğunca cevap vermektedir. ayrıca çok zengin bir abimiz olduğunu düşünüyorum:).
  • incelemerini takip ettiğim bir fan ı olarak bana 1911 i sevdirmiş kişi