şükela:  tümü | bugün
54 entry daha
  • dün akşam tesadüfen bu adamın (?) darbeden bir ay önce(belki daha fazla) yaptığı konuşmasını izledim. keşke bu süreçte albay olsaydım diyor.kah darbe olsa imamlar evlerinden camiye gidemez diyor.televizyondan sokağa çıkma yasağı var deyin halktan kimse sokağa çıkamaz diyor.herkesin herşeyi bilmesine gerek yok diyor. karşısında ki düdük şerefsizin paslarını da boş geçmiyor.ve bu ve bunun gibi şerefsiz vatan hainleri mağdur edebiyatı yapıp twitter da ağlıyor. bu fetöcü göt lalesi kesin okur burayı.benim elimde iktidarın gücü olsa seni dünyanın neresinde olursan ol bulur ya ihanet ettiğin bu ülkede yargılatırdım ya beynine oksijen gitsin diye bir delik açtırırdım.ulan bir atom büyüklüğü şerefiniz varsa oksijen israf etmezdiniz ki hiç yok sizde.ama 15 temmuz da çok iyi göt oldunuz.kabul edin.
  • fetöcüler hala her ortamda bu herifi savunuyorlar. ben fetöcü olsam en fazla bu heriften nefret ederim çünkü darbeyi fetöcülerin yaptığına dair en net itiraf (darbeden 1 ay önce de olsa) kendisinden geldi. adam resmen "cemaat olarak darbe yapacağız" dedi ve itirafçılık yaptı. ona rağmen fetöcüler bu herifi savunmaya devam ediyor.
  • kendisi din, allah, kitap ahkami keserken calistigi universitede bazi kadin ogrencilere alenen yurumekte bir sakinca gormemistir. bu ogrencilerden birisi tiksinip isi derslerine girmemeye kadar goturmustur.
    cep telefonunu buldugu ogrenciye mesajlar atip okuldasin ama derste goremiyorum demeye kadar goturmustur isi bu darbeci.
    ogrenci devamsizlik hakkini kullandigini belirtip ailesini durumdan haberdar eder.
    normal sartlarda aile tarafindan ciftlige kaldirilip kurbanlik dana gibi bogazlanacakken egitimcidir, hocadir, kucuk sehirdeki kurali buyuk sehirde uygulamayalim denilerek tatli sert uyarilmistir.
    buralari okuyorsa ogrencinin kim oldugunu az cok anlamistir.
    sosyolojik tespitlerin ve hocaligin adamliginla ayni kalibrede osman.
    tanima gerek yok ama yapayim; aci esigini test etmek istedigim bir cok hucreli. hangi asamada bayilirdi bilmeyi cok istedigim bir tur bit yavrusu.
  • hakkında bu kadar entry girildiğini görünce bok çukurunda ölü olarak bulundu sandığım hain.