597 entry daha
  • mhp'nin geçen seçimde 1. olduğu mersin'de miting yapmaya çalışmış, orada bile ilgi görmemiş parti başkanı. (osmaniye ile birlikte mhp'nin kazandığı 2 ilden biri mersin.)
  • amsterdam'da şehir merkezinin hafif dışında silo gibi yan yana duran 3 yapının tepesinde, isminin yazdığını görmem ile beni şaşırtan kişidir (osman pamukoğlu türkiye).
  • kurduğu partinin neredeyse hiç ilgi görmemesi, türkiye adına umutlarımı korumama yardımcı olmuş emekli general.
  • nedense kendi ev halkı, siyaset ile meşgul olup zamanının çoğunu dışarıda geçirince mutlu oluyorlarmış gibime geliyor. hani "aman evde olmasın da, ne yaparsa yapsın" düşüncesine sahiplerdir diye hayal ediyorum.

dediğim dedik bir huysuzluk mudur, tarif edilmez bir inanmışlık mıdır bilmiyorum, lakin profil çok sıradışı.
  • mitingler boş haberlerini yapanlar hakkında

"bunlar bizle başedemezler. bizim gençlik kolları ateşimizin, vatanseverliğimizin altında kalacak bunlar. bir kere daha tekrar ederlerse, nereden yapıyorlarsa bu yayını, anadoluda ve trakyada, nerelerde temsilcilikleri bulunuyorsa, kanunlara riayet ederek öyle bir karşılık vereceğiz ki, bir daha hiç bir şey yapamayacaklar"

dedi az önce habertürk'te. ne güzel iş. "kanunlara riayet ederek"i araya sok, her türlü tehditi savur. "adresini bulurum, kanunlara riayet ederek cezanı veririm". ne güzel iş.
  • onu bunu bilmem de kurduğu partiye başka logo, simge vs. bulamamış mı? diye merak ettiğim parti lideri. o ne lan öyle? kartal var bir tane. hangi amerikan filminden fırladın birader sen?
  • gittiği bir çok ilde boş alanlar ile karşılaşıp miting yapmaktan vazgeçen, fakat az önce habertürk'te baraj sorunları olmadığını iddia eden parti lideri.
  • önüne sunulandan başka birşey bilmeyen, sadece medyanın servis ettiğine inan suserların kendilerince dalga geçmeye çalıştığı eski paşa. heparın mersindeki mitingi iptal edildiğinden, buna rağmen bundan haberi olmayan oraya gelen birkaç partiliyi kırmayıp onlarla selamlaşan liderdir.
  • klark çekerek seçmen çekmeye çalışan ilk parti başkanı.
  • siyasetini pek bilmem ama askeri kişiliğine aşırı derecede saygı duyduğum insan, eski paşa..
1645 entry daha
hesabın var mı? giriş yap