şükela:  tümü | bugün
 • artık yeter! diyebilenlerin hemfikir olacağı konu. dağları tir tir titreten osman paşa'ya yetki verilsin ve bu ızdırap bitsin. osman paşa dağlarda askeriyle omuz omuza savaşırken iki abd helikopterini düşürmüş, ''sizin döneminizde iki abd helikopteri düştü paşam, ne diyorsunuz?'' diye soru soran gence de paşamız ''düşmüşse düşmüştür!'' cevabını vermişti. bugün gelinen noktada ise artık bizim helikopterlerimiz düşüyor ve kimse çıkıp ''ne oluyor!?'' diyemiyor. işte size ''yeni türkiye''... bu adam kadar savaş sanatını bilen tek bir kişi gösterin türkiye'de, gidelim onu da destekleyelim. artık iş çığırından çıktı, kimse masal anlatmasın. bu adama yetki verilsin ve dağlar yerle yeksan edilip kazınsın.

  ''ölü evinde ağlayıp, düğün evinde oynamışlar. camide namaz kılıp, kilisede mum yakan insanlar.
  bunlar siyasi şarlatan. para ve yeniden seçilme tek amaçları. ben bunların böyle olduğunu halka anlattım.'' - osman pamukoğlu

  şanı büyük osman paşamızın döneminde operasyon bilançoları böyleydi

  peki şimdi? şimdiyi söylemeye lüzum yok, sağır sultan öğrendi artık durumun vahametini!

  (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=3f2ytrp7f3y)

  atatürk'ten sonra general rütbesiyle askerleriyle omuz omuza mücadele eden tek efsanedir osman pamukoğlu. ona efsane lakabı boşuna verilmedi.
 • sözlükte çıldıran pkklılar kendisi hakkında ''nidin bi kidir şişiriliyir'' diye atıp tutmakta.

  vatansever insanlara sesleniyorum: acı içinde uyanmamak için bu çağrıya kulak verin...
 • bir mucize olsa da alem adam görse!
 • ne yalan söyleyeyim osman pamukoğlu bile bunlardan daha iyi yapar, en azından at izini it izine karıştırmadan yapar. demokratik bir çözüm olmaz, insan hakları yok sayılır vs. barbar türkler deyimine uygun bir çözüm olur. ama şu ankilerden her türlü iyi olur.

  bunu söyleyebileceğimi düşünmezdim ama işte o haldeyiz söylüyoruz.
 • verilsin, ne olacak? osman paşa ne yapabilir?

  adam zamanında üzerine düşeni yapmış. yapmayanlar, gereğini yerine getirmeyenler, yaraya merhem süreceğine kaşıyıp kaşıyıp tekrar kangren edenler siyasiler!

  osman paşa ve onun gibilerini rahat bırakın! gidin görevini yapmayanlara baskı yapın! milletin de duyguları ile boşuna oynamayın!
 • çarenin yine daha radikal, daha saçma yerlerde arandığı tavsiyemsi.
 • dağdaki terör için makul bulunabilecek istek.

  fakat terör artık dağda değil şehirde. timler, bölükler göndererek inini basabileceğiniz terör grupları söz konusu değil. şehirdeki terörü ancak istihbarat elde ederek önleyebilirsiniz.

  osman pamukoğlu askerliğini hepimize kanıtlamış kahraman komutanlarımızdan biri olabilir fakat işin istihbarat boyutunda ne durumda bilmediğimiz için boş istektir.
 • "...de ülke iyice faşizm deryasında boğulsun." diye devam edebilecek önerme.
 • hay sizin faşizm diyen ağzınızı eşek arısı soksun. ülkenin cılkı çıkmış, her gün insanlar katlediliyor; adam çıkmış "ama bu faşizm" diyor.

  (bkz: hasiktir lan ordan)