şükela:  tümü | bugün
  • sabah denen tuvalet kağıdı muhabirinin canlı yayında sarf ettiği söz. kemal kılıçdaroğlu'na yumrukla saldırdığı için tutuklanan teröristin en büyük talihsizliği kameralara yakalanmasıymış. ah kameralar olmasa belki de ne güzel yakacaklardı adamı.
    video link: https://twitter.com/…mtr/status/1120665899508359168
  • en büyük talihsizliği babasının peçeteye boşalmaması olan amipin beyanı.
  • o zaman ben bu açıklamayı yapan arkadaşı bir yerde görüp, yumruğu ağzının üstüne oturtsam, benden şikayetçi olmayacak? yada en azından tutuklanmama karşı olacak dimi? e bildiğim iyi oldu.
  • alt metni ‘böylesi bir olayı tekrarlayacak olursanız, dikkat edin yüzünüzü gözünüzü göstermeyin’ olan sinsi konuşma.
  • "tutuklama bence de çok ağır karar... çimdik atıp gönderilmeliydi" şeklinde devamını beklediğim ama bittiğini gördüğümüz video. (!)
  • adam aynı suçun başkaları tarafından da işlendiği söylüyor ve 'onlar da cezalandırılmalı' demek yerine şahsın cezalandırılmasını şanssızlık olarak nitelendiriyor.

bir gün bu ülke normalleşirse bu dönemin bütün ayrıntıları ile çok iyi anlatılması gerekiyor. gelecek nesillere en büyük kültür aktarımı bu olur.
  • onun talihsizliği o yumruğu attığında başladı ve giderek talihsizleşecek emin olun.
  • ilk talihsizliği doğmuş olması. ikinci talihsizliği bu yaşına kadar hayatta kalabilmiş olmasıdır.
  • iyi kardeş ben de gideyim herhangi bir vatandaşın suratına kalabalıkta yumruk atayım ama tutuklanmayayım da. toplumsal şiddet, nefret suçu, şiddet yönelimi gibi kavramlar zaten fasa fiso. isteyen istediğine vursun, linç etsin kimseye de bir şey olmasın. dayak yiyen yediği ile kalsın. ben sizin recm cezası mantığınızı s.keyim...
  • yumruğu fotoğraf kameralarına net olarak yansımış derken ki iğrenç sırıtışına ve el hareketlerine gel ya. nasıl da geçirdi ama diyor resmen..

ulan baban yaşında adama tekme tokat dalınıyor şu tepkilerine bak. getirmeyin sözlüğe bu leş, bu zavallı hazları.