şükela:  tümü | bugün
  • 29 mart 2009 yerel seçimleri'nde samsun/19 mayıs ilçesinin belediye başkanı seçilen kişi..
  • (#88477699)

acınası düşüncelere sahip insanımsı.
  • olur da tipi nasılmış diye merak edip ismini görsellerde ararsanız çocuklarınızı ekrandan uzak tutun.

https://vignette.wikia.nocookie.net/…20140507203353
  • akepeli.

oy vermeyene hizmet gec gidecekmis.

secmenler bilsinmis.
  • sayın cumhurbaşkanı bu şahsın yerine kayyum atasa yemin ederim taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanır.

bu ülke babanızın çiftliği değil.

vergisini veren her vatandaş bu ülkenin asli unsurudur ve her hakka sahiptir.

aksini iddia eden, bu şahıs gibi laflar etme cüreti gösteren kişilerse açık açık halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçu işliyor demektir.
  • herkesin lider olamayacağını...ya bırak ne lideri filcik sen de, herkesin adam olamayacağını hakkını vere vere gösteren karaktersiz belediye başkanı. cahiliye devrinden çıkıp gelmiş gibi; öyle bir kötülük, öyle bir cehalet.
  • kazandığı seçim akşamı "bundan sonra oyu veren önce hizmeti alacak. diğerleri en sonunda alacak" diyerek ilçesinde halka açık açık ayrım yapacağını söylemiştir.

işte bu zihniyet yüzünden ülke ilerleyemiyor. bu zihniyet yüzünden millet ayrışıyor. bir belediye başkanı seçildiği gün bana oy vermeyenlere hizmeti bekleyecekler cümlesini nasıl diyebilir. siz seçilenler millete hizmetkar olmalısınız. seçmen istediği adaya oy vermekte özgürdür, belediye başkanının buna karşı bir söz söyleme hakkı yoktur. bu hadsizliktir, ayıplı bir açıklamadır. lafa gelince "milli irade kutsaldır" deniliyor, milli irade rakip partiye oy verince neden kutsal olmuyor?
  • akp bu adamlari konusturuyor diye oy vermiyoruz iste, arastirma ankete gerek yok.
  • kendisine oy vermeyenleri tehdit eden ve hizmet vermeyeceğini açık açık kameralar karşısında söyleyen insan. benim şaşırdığım bu adama niye soruşturma açılmıyor, görevden alınmıyor. hiç mi yargı kalmadı bu ülkede? herhangi normal bir ülkede bir belediye başkanının bu sözleri söyleyip görevde kalabileceği düşünülebilir mi?
  • burada kendisine eleştiriler yağdıracaktım ama eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir. adam oy veren mahallelere hizmet götüreceğim, diyor. millet alkışlıyor. zihniyet bu kadar işte ne diyelim herkes hak ettiği gibi yönetilir.

https://www.youtube.com/watch?v=8289jog5dbu