• muhtemelen hgs'si bozuk birinin "bak arıyorum başbaganı" diye ordaki gariban görevliyi tehdit ettiği bir videoyu konu alan şey.

amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun zihniyeti bu işte.
  • genelde buradaki gişelerin tanıma sistemi bozuk. 2-3 kez geçtik hepsinde de nakit ödeme yaptık.
  • sadece osmangazi köprüsünde değil üçüncü köprüde de aynı şey olmaktadır. şirket minibüsü ile anadolu yakasından avrupa'ya sabah geçilir akşama kadar malzeme dağıtılır, birçok paralı yoldan hgs ile geçilir sorun çıkmaz ama dönüşte üçüncü köprüden geçilip hgs ile ödemeye gelince bozuk denir ve okumadığı söylenir.
  • ayda en az 1 kez köprüyü kullanıyorum, 1 2 kez bana da denk geldi, görevli arkadaşa ihlali geçiş fişini vermesini rica edip geçiyorum, zaten hgs bakiyem olduğu için sistem daha sonra tekrar deneyip bakiyemden düşüyor. sistemi bilmeyip gereksiz kavga etmişler. ama bu koprulerde neden bariyere ihtiyaç duyulduğunu da anlamış değilim, gerekli vakitte bakiye yüklemesi yapılmazsa yazarsın cezasını biter. kimseden iki kez ücret alındığı da yok, ha oldu da alındı zaten eline detaylı fiş veriyorlar. basit bir itirazla geri alırsın.
hesabın var mı? giriş yap