şükela:  tümü | bugün
  • meşelik kampüsünden tamamen ayrı biyerde,devlet hastahanesinin yanındaki eski tıp fakültesi binasında bulunan okul.hazırlık okunulmadan önce biraz düşünülmelidir zira hazırlıkta çift dikiş yapma olasılığı olduça yüksektir
  • ders saatlerinin zillerle belirlendigi; eger elektrikler kesikse bir gorevlinin hafize ana modunda gelip zil caldigi; hocalardan sonra asla derse giremeyeceginiz; yan tarifinda cocuk esirgeme kurumu, arkasinda hic ogrencisi olmayan bir ilahiyat fakultesi bulunan; bahcesindeki cimleri, ogrenciler kizli erkekli oturuyorlar din elden gidiyor gerekcesiyle surekli islak tutulan; sortla derse girmenin bayan ogretim uyeleri rahatsiz oluyor gerekcesiyle yasaklandigi ogretim kurumu.
  • ingilizcenin kıymetini bilmediğim bir dönemde, beni ingilizceden bir kez daha nefret ettiren 2 sene uyuduğum ve derste horlamamla efsane olduğum tasarım harikası.

hocaları, kendisini hollywood aktristi zannedecek kadar değişik egolara sahip , zil çalan, koşarak yemekhaneye gidilen, yemeklerinden tiksinildiği takdirde okul bahçesindeki tellerden gizlice sıvışılıp odun pazarı belediyesinin yemekhanesine gidilebilen, üniversiteye bağlı olduğuna 1000 sahit lazım olan yer.

ama içinde bir füsun hoca vardır o güzel insandır, bir tanedir.
  • fransızca eğitimi veren okutmanların son derece kaliteli olduğu okuldur ve bünyesinde, öğrencileri dövebilme potansiyeli olan hademeler barındıran bir yerdir. ayrıca bu okulda, 1 adet cenaze taşıma aracı bulunmaktadır.
  • bugün, bünyesinde çalışan hademenin yavru bir köpeğe uyguladığı işkenceyle ayağa kalkmış okulum.

ayrıca, işkence görmüş hayvanı vakit kaybetmeden veterinere götüren, aralarında topladıkları parayla tedavi masraflarını karşılayan hayvansever öğrencilere ve öğretim görevlilerine sahip olan öğretim kurumu.

şiddeti uygulayan hademe ise, öncelikle okul yönetimine daha sonra eskişehir hayvan barınakları aracılığıyla valiliğe şikayet edilmiştir.

bugünkü olayla üzmüş ancak sonrasında gelen sağduyulu davranış sayesinde sevindirmiş okulum.
  • bu gün vizesi olan bölümdür. vizeden sonra bi rehavete düşülmesi an meselesidir
  • yaklaşık 800 kişinin girdiği muafiyet sınavından sadece 39 kişi geçmesi ile kendi içersinde bir rekora imza atmıştır.

ayrıca burada 2 kez okuyanların* sayısı hafife alınmayacak cinsdendir. hazırlık deyip boşlamayın, pat diye bir daha okumak zorunda kalırsınız sonra. *
  • onur ergunay gibi taş bi hocanın ders vediği güzide kurum.
    wecotun da hastasıyız tabii.