• demir sopalarla gelip 3 kez püskürtülüp geri toplanmışlar.

bilin bakalım bu esnada orada olan sivil polisler ne yapmış?
  • (bkz: içimizdeki ışidliler)
    (bkz: islamofaşizm)

atatürk'ün böyleleri için kullandığı bir tabir var;

"vatansız ve milliyetsiz mürteci beyinsizler..."
  • bilimsel ve laik eğitim hareketi’nin “bilim dışı müfredatı durduralım” eyleminin çağrısı için kadıköy khalkedon meydanı’nda açtığı standa osmanlı ocakları’ndan olduğunu söyleyen gerici-faşist bir grup saldırı girişiminde bulundu.

sendika.org

o kadar beslediler boşuna değil tabi.

video
  • "böyle şeyler neden bana hiç rastlamaz" diyenler olmuş. "birşeyler yapmalıyız, bu gidişata son vermeliyiz" diyenler olmuş. "ah ben orada olacaktım da" diyenler olmuş. ol kardeşim, hala olabilirsin.

bugün istanbul, ankara ve izmir'de eş zamanlı düzenlenen
    "bilim dışı müfredatı durduralım" eylemleri varmış. saat 17 de.
    istanbul kadıköy süreyya operası
    ankara sakarya caddesi
    izmir karşıyaka

aha bu da haberin linki.

http://www.sozcu.com.tr/…durduralim-eylemi-2009304/

http://sendika62.org/…redati-birlikte-silip-atalim/
  • burnumuzun dibinde ortadoğu'da kafkas seddi kuruluyor buna ses çıkartamayan ihvan zihniyeti ali kemal artıkları* ile gündem değiştiriyor.

anayasanın 2. maddesini hatırlayalım;

"türkiye cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, atatürk milliyetciligi'ne bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir."*
  • önceden istiklal mahkemelerinde yargılananlarla empati yapardım, şimdi empati yaptığım için kendime kızıyorum, paşa bunların ne olduğunu bizden daha iyi biliyordu
  • o.ç. tarafından devlet eliyle düzenlenen saldırıdır.

bu o.ç. emin olun delikanlı falan değiller o ayaklarda takılan korkak itlerden ibaretler. polisin desteğini almasalar, tutuklanma korkusu olsa gık çıkaramazlar.

iç savaş asla istenecek birşey değil lakin ezer geçeriz diyenler unutmasın ki paralı askerler asla halk karşısında kazanamaz.

göt korkusu geçim korkusundan üstündür.

not : jopunubırakkaskınıçıkardelikanlıkimbakalımspor
  • yazar kılıklı it mi bit mi belirsiz bir yobaz, sanki saldırganlar dinci yobazlar değilmiş gibi "kuduz köpek gibi sildirdiniz, bin sizin deistligine ateistliginize saygi diyiyirim ama siz bana diymizsin biliyirim git nifritini icinde yaşa" buyurmuş. pardon, sıçmış!

oldu. senin itlerin gelsin, çoluğuna çocuğuna bilimsel ve laik eğitim isteyenleri demir sopalarla dövsün, saldırsın, bizim de bu haksızlığa hiç sesimiz çıkmasın, 2 satır yazmayalım, tepki vermeyelim, nefretimizi içimizde yaşayalım öyle mi? varsa bir allah gani gani belanızı versin! zihniyetinize sıçayım.

bir de ateistliğimize, deistliğimize saygı duyuyormuş. saygın, demir sopayla girişmekse, al o saygını götüne sok! hem laik, bilimsel eğitim isteyen herkes ateist mi, deist mi ulan it?!

tanım: saat 17 de süreyya operasındayım.
  • işte bu yüzden haftasonları kapı dışarı çıkmıyorum. kadıköy artık kadıköylü'lerin değil. it kopuk, ipini koparan göt geliyor. xtirin gidin! ayağınız kopsun gelemez olun!

kavganın nedeni ayrı, başlık ayrı içler acısı.
    bkz: bir stand olarak laiklik!

laiklik, tanıtımı, reklamı yapılan bir stand değildir. t.c. anayasasında yazmaktadır, t.c. laiktir.

eğitime gelince çoktan boku yemiş. şimdiden sonra, başta bu yobazlarla ne olur?

bu hengamede bir de kendisine osmanlı bilmemnesi diyen akitler gelmiş. vay ki vay!

gece gündüz nöbet tutan onca toma, onca polis ne yapmış peki?

kışın uğur mumcu'yu anma yürüyüşünde marş(dağ başını duman almış) söyleyen 15-20 lise öğrencisine bile tahammül edemeyen, 3 otobüs polis dağıtıvermişti grubu anında. bu olayda neredelermiş?

ne tarafından baksan, rezaletin bini bir para. osmanlı sıçmıklarının yediği dayak dışında yüreklere su serpen birşey yok.
hesabın var mı? giriş yap