şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: glukozamin) ve (bkz: kondroitin) içeren tablet ve krem çeşitleriyle satılan bir tür eklem ilacı..

  bu aralar ftr doktorları özellikle yaşlı kadınlara tavsiye ediyor.. fiyatı da çok pahalı..
 • dizimdeki ağrı için ortopedi doktorunun tavsiye ettiği hiç bir faydasını görmediğim zımbırtı.

  boş yere para vermeyin.
 • 90 tablet olan ürünü fizik tedavi doktorunun tavsiyesi üzerine kullandığım bu son 13 tableti kaldı. sağ dizimdeki ağrı bitti sol dizimdeki ağrı hafifledi ama bitmesi biraz daha sürecek gibi. aralık-2017 de konya da 119 tl liste fiyatı var iken pazarlık ile 100 tl ye aldım. tavsiye ederim.
  11 mart 2018 tarihinde healthaid uk. sitesinden fiyatını kontrol ettim 35 £ sterlin fiyat verdi. nasıl okuyor da türkiye de 18 £ sterlin fiyata satılıyor anlamadım. üretildiği yerde ki fiyattan daha ucuza türkiye de satılıyor hayret birşey.
 • ilk paket ürün bitti, yeni bir paket aldırdım ıstanbul''dan 5 nisan 2017 de 155 tl'ye.
  dizlerimde ki ağrı kayboldu.
  önümüz de ki hafta türkiye'de olacağım bir muaye olurum doktor hanım ne diyecek bakalım. ağrıyı mı kesti?, tedavi mi etti bu ilaç göreceğiz.
  burayı editlerim doktor muayenesi sonrası
  edit:
  doktor’a muayene olduk ama o arada burun ameliyatı da olunca geciktik biraz. ilaç etkisi ilk zamanda gösterdi. sağ dizimdeki ağrı tamamen kayboldu. sol dizimde ki ağrı azaldı ama kaybolmadı. bunun neticesinde tahliller ve röntgenler sonucu d vitamini eksikliği çıktı. her hafta bir tüp olmak üzere 4 tüp d vitamini takviyesi verdi doktorum. ilk iğne sonrası sol da ağrı kesildi derken ikinci iğne tarihi biraz gecikince ağrı tekrarladı.
  sonuç olarak; doktor tavsiye etti ise alın kullanın derim. maksadına uygun bir ilaçtır. tedavime faydası oldu.
  @baysakal’a teşekkürler.
 • 2 haftadır kullanıyorum. diz eklemlerimdeki kireçlenme tedavisi için kullanmaya başladım ama sırtımdaki kronik ağrılarımda da hissedilir azalma oldu. fizik tedavi doktorum ağrılarımın alevlenme döneminde başlayıp 3 ay süreyle kullanmamı tavsiye etti. üç ayın sonunda deneyimlerimi paylaşmak üzere.