şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray'ın 2017-2018 sezonunda avrupa ligi elemelerindeki ilk rakibidir.

  isveç'te 1996 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. isveç liginde ilk 3'e oynamakla birlikte oynadıkları futbolu izleyen varsa beri gelsin dedirtir. isveç kupasını kazanmışlardır.

  kadrolarında en pahalı iki ismin toplamı anca 1.5 milyon etmektedir (bertilsson ve ghoddos)

  anlaşıldığı kadarıyla ilk 11'i 11 adet sabri sarıoğlu'ndan oluşmakla birlikte. galatasaray'ın bu takıma elenmesi büyük sürpriz olacaktır. az biraz galatasaray'a güvensizliği olan iddia'da bassın parayı bu takıma sağlam para götürür. bununla beraber şahsi yorumum. galatasaray bu takımı hafife almasın. çok koşan bir takım olduğu bellidir. koparamasa da ısırır adamı bu takım.

  en yaşlı oyuncuları 31 yaşında olmakla birlikte ortalama yaş 26 gibi duruyor. fena değil.

  boy ortalamaları ise 1.80. galatasaray'ın hava toplarında zortingen bir takım olduğunu düşünecek olursak aman diyorum dikkat.

  bu arada takımın kaptanı brwa nouri adında bir kürt. kürt lan bildiğin kürt. nereden buldularsa kürdistan bölgesel yönetimi bayrağı taşıyan kürd fc adında bir takımdan transfer etmiş allahın isveçlileri. adam ırak asıllı. ne alaka diyeceksiniz. alakaya maydanoz diyip çıkabiliyorum işin içinden. henrik larsson'ların andersson'ların yetiştiği memlekette topçu mu kalmadı da kuzey ıraklı nuriyi getirip kaptan yaptınız. vay arkadaş yahu... gerçi blackburn de tugay'a kaptanlık yaptırmıştı. ama o tugay'dı yahu. brwa nouri nedir arkadaş...
 • he sen açtın başlığı çünkü biz bilmiyoduk böyle bi takım olduğunu.

  (bkz: östersunds fk)
 • futbol takımının değil şehrin adıdır, futbol takımı için:

  (bkz: östersunds fk)

  şehir hakkında detaylı bilgi için:

  https://en.wikipedia.org/wiki/östersund
 • kızlarının güzel olduğu şehir.
  kaynak:tinder.*

  temmuzda 9 derece.