şükela:  tümü | bugün
 • çin'li kulaklık üreticisi ostry firmasının 58 dolara sattığı fiyat/performans canavarı kulaklık.

  dengeli bir sese sahiptir. baslı olan modeli şudur: ostry kc06a

  head-fi incelemesi: http://www.head-fi.org/…-stereo-inner-ear-earphones
 • fiyatına göre başarılı kulaklık.

  creative ep630 kulaklığım bozulunca yerine almıştım. ep630 aynı kategoride olmasa da daha erişebilir bir kulaklık olduğu için karşılaştırmak iyi olur diye düşünüyorum.

  ep630 bas konusunda gerçekten iyi bir kulaklık. bateri kickleri sanki kulağınıza vuruyor gibi gelir. kc06 o kadar çok baslı bir kulaklık olmasa da basslar ortalama ve net. yani çok bas seviyorsanız, dan dun bas vursun istiyorsanız tatmin etmez. bu konuda kc06a daha iyi bir kulaklık olduğu söyleniyor. denemedim o yüzden yorum yapamam.

  kc06 asıl performansını mid ve tiz frekanslarda veriyor. ep630 özellikle tiz konusunda rezalet bir kulaklıktır. tenekeye vurulmuş gibi bateri zilleri, ses yükseldikçe artan distortion seviyesi vardır. kc06'yı ise kulağınıza takıp düzgün bir eq ayarından sonra müzik dinlendiğinde arka planda kalmış gitarların netliği ve bateri zilleri konusunda cidden "oha lan" dedirtiyor. herşey çok net ve distortion seviyesi az.

  yalıtım konusunda ise ep630 her türlü eline verir.

  bu arada kutusunda çıkan bas arttırıcı başlıkların bas performansı net ses için çıkan başlıklardan daha kötü. belki de benimkinde bir paketleme hatası olmuş olabilir. ilk bass arttırıcı başlıkları taktığımda param boşuna gitti gibi bir hisse kapılmıştım. başlıkları değiştirdikten sonra kulaklık kendine geldi.

  iki kulaklığı da iphone 4s ve spotify 320 kbit mp3 kalitesi ile denedim.

  iphone 4s'in bir telefon için iyi sayılabilecek kulaklık çıkışı var ancak asıl performans için düzgün media player ve flac kullanmak şart.

  özetle alınır.