şükela:  tümü | bugün
  • ankara 4. sulh ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 07.08.2018 tarih ve 2018/5572 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • bir rizeli kızılderili ismidir.
  • bunu da sildirebiliyorsa demek ki bütün sözlüğün başlıklarını sildirebilir. komple bütün sözlüğü sildir de harddisk rahatlasın. entryleri yeniden girelim.
  • pişmandır. daha 90larda canlı yayında yapılan gafların unutulmadığını düşünürsek, bu başlık sildirme olaylarıyla birlikte bi elli-yüz sene unutulmayacaktır.

tanım: uyurken periskopu açık unutup osuran, akabinde mahkeme mahkeme gezip hakkında açılan başlıkları sildiren şahıstır.
  • bazı türleri avukat olabiliyor. bu türler adalet mekanizmasını kendileri için hızla çevirebilirken, ne yazık ki özgür düşüncelere zort etmeyi, pardon müdahale etmeyi uygun bulabiliyorlar.
  • bir insan neden "osuran periskopçu" başlığını sildirmek ister?

o osuran periskopçu benim. hadi bakalım. sabire meltem banko ile alakası yok.

sayın hakim lütfen silmeyin.
  • denizaltı da görevli bir komutan vardı tanıdığım, böyle bir personel varmış periskobu kullanırken pırtlamış, sonra lakaplar, şakalar..
  • sabire meltem banko'dur. ablacım neyin inadını ediyorsun sen sildir biz yeniden yazarız. yahu ekşisözlük burası deve inadı var herkeste. boşa yorma kendini
  • her gece yatağında yatınca aklına pis pis vesveseler gelen banko olsa gerek. ya ben nasıl osurdum diye kendini yemiyorsa şaşırmam. ekşiciler benimle dalga geçiyor yarın ilk iş adliye diye sayıklıyordur.
  • bu kim acaba diye başlığa girdiğimde şunun ile karşılaştım;

"ankara 4. sulh ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun..."