şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iddia : yaşlı adam seminerde konuşması sırasında osurarak öldü.

video

ek not : görüntüler youtube'ta var . gördüm ve aktardım. paylaşırken , dalga geçme , sevinme , üzülme vs her hangi bir duygu belirtisi göstermedim.hayatta bak bu da olmuş diyerek olduğu gibi paylaştım.

kimi fake demiş, kimi gülmüş, kimi ahlak kasmış , kimi bu video yu paylaştığım için ailemin başına bu tarz şeyler gelmesini dilemiş. (ama benden daha iyi bir insan olduğunu düşünüyor aynı zamanda) (bkz: ölüye saygılı yaşayana saygısız insan)

siz ölümlülerin, hassas ve kıymetli yaşamlarını uf ettiysem kusuruma bakmayın lakin sonunda hepiniz videodaki adam gibi öleceksiniz, hayat çok kısa şimdilik ölümüne kadar hayattasın. sevgiler ...
  • son nefesini vermiştir.
  • son nefesini burnundan vermeyerek ölen adamdır.
  • bana daha çok bir ergenin montajı gibi gelen hadise.
  • benim bildiğim insan son nefesini verince vücut gevşiyor.ağızdan,burundan,affedersiniz götten ne varsa çıkıyor...siz o pamuğu niye tıkıyorlar sanıyorsunuz ?
  • bok yoluna gitmiş adamdır.
  • osuruğun sesi sanki sonradan eklenmiş gibi geldi bana.

bilemedim şimdi yani tam olarak.

tanım: konuşurken birden şu geçen uçak mı lan der gibi bir bakış atarak rahmetli olan dayı içeren video.
  • son osuruğunuda verip gitti.
  • bayılmış ve mafsallar gevşeyince salmış dışarı. belkide aşırı gaz sıkışması bayılttı.
  • insanın ölümüne bile saygımızın kalmadığı gerçeğini yüzümüze tokat gibi vuran elem verici başlık.