• yadsınamaz bir gerçek. hata payı sıfır olan bir dedektör.
    herkes hatırlasın o anı!
    "ziiiiiirrrrrtttt" diye çıkan sesin ardından her şey daha da berraklaşmadı mı?

"ikinci aşamaya geçiliyor, lütfen bekleyiniz..."
  • bazı kızlar bu konuda acayip bir şekilde çok katı. ulen yoldan gelmişim kış vakti, bünye gaz yapmış. yanında yapınca ayı diyor, sessiz sessiz salsan; "pis bir şey koktu sanki yaa". ben balkonda sigara içeyim diye çıksan, gereksiz bir romatizm için yanına gelir; "ay ne kadar güzel parlıyor dimi aşkım", he hee ne ayı be benim içimde fırtınalar kopuyor. otel odasında wc'nin ses açısından hiç bir ayrılacağı olmadığını hatırlatırım...
  • ya ben napayim ?
    osurukla hemhal olmak sinif ogretmeniysen cok siradan bisey.küçük çocukları ne kadar uyarsan da artık tutamıyorlar mıdır yanlış olduğunu fark etmiyorlar mıdır nedir aralıksız salıyorlar sessiz sessiz. tek değil kolektif osuruk yani. dün çocuğun üzerine eğildim defterine bakacam bildiğin ciğerime doldu ciğerime. akşam eve geldim eşim karnım ağrıyor hayatım gaz sancim da var vs diyordu. normalde böyle bı huyu yok cok nadir olur zaten de istemsiz bi şekilde "aşkım sakın bak valla akşama kadar burnumun direği kırıldı yeminle " dedim adama. sadece eşiniz yapıyorsa halinize şükredin yani ben her gün 15 20 kere çekiyorum ciğerime.
  • kimse sizin bağırsaklarınızın leş kokusuna maruz kalmak zorunda değil. evet bu eşiniz bile olsa. osurmak doğal bir eylem rererö diyenleri görüyorum. sıçmak da doğal bir eylem. hadi sıç odanın ortasına.

benim için ancak ilişkinin bitiş aşamasını belirleyen unsurdur.
  • toplumsal bir meme iken, ahlaki yargiya donusmus olandir zaman icinde de dogma halini alabilir.
  • - "sevgili aşkım, bu kutsal osuruk bize bir süre önce birlikte yemek yediğimizi hatırlatarak, ilişkmizin geçmişine ve tarihine, birbirimize zaman ayırmış olduğumuza ince bir gönderme yapıyor. lütfen yanlış anlama. bu osuruk yoktan var olmadı. onun temelleri atılırken, sen de yanımdaydın. bu kahpe osuruğa sebep olan akşam yemeğini birlikte hazırladık. eğer bu bir suçsa, bu suça sen de ortaksın."
  • sokaklarda, yanından gelip geçenlerin yanında zart zurt giden, böbrek hastası, lisans üzerine dahiliye ve cerrahide iki yüksek lisans yapmış merhum veteriner amcam pedere şöyle dermiş:

--- spoiler ---

- "hastayım amk, içimde patlayacağına dışımda patlasın".
    --- spoiler ---
  • ne alakası var 6 yıldır aynı kızla sevgiliyim yanında bir kere bile yapmadım, onu da geçtim annem babam 28 yıllık evliler babamı da annemin yanında bir kere bile bunu yaparken görmedim. bu bir eğitim ve karşı tarafa saygı meselesidir. siktirtmeyin yok ilişki aşaması yok yakınlık seviyesi vs filan.
  • birbirinizin burnunu karıştırma seviyesine geldiyseniz siz artık olmuşsunuzdur.
hesabın var mı? giriş yap