şükela:  tümü | bugün
 • her ne kadar ufkumuzu katlamasa da kokuyu katlayacak olan yiyeceklerdir.
 • yumurta
 • (bkz: kara lahana)

  böyle bişey olamaz, bir insan kendisinden koşarak kaçar mı? kara lahana yedikten sonra kaçar. başlığı görür görmez burnumun direği kırıldı lanet olsun senin kimyasalına.
 • emin değilim ama bufalo sosu bu etkiyi yaratmaktadır kanımca
 • etli yemekler, fasulye, barbun fasulye, yeşil mercimek de fart smell boost özellikleriyle en ön sıralarda bulunabilecek yiyeceklerdir.
 • (bkz: lahmacun)
 • osuruk kokusunu 2 katına çıkartan şey ne yediğinizden çok onu hangi yoğunlukta ve ne hızda çıkardığınıza bağlıdır.

  bakın bu öyle şakası yapılacak bir mevzu değil sosyal bir olaydır. hatta ülkenin kanayan yarasıdır adeta.

  kapalı bir mekanda konser ya da film seyrediyorsunuz veya önemli bir toplantıdasınız, bu meret namlunun ucuna kadar geldi ve sizi sıkıştırıyor. hadi bana izin ver de artık dışarı çıkayım diyor. siz ise bulunduğunuz ortamda bunun mümkün olamayacağını fark ediyorsunuz. ama onun dışarı çıkması sağlınız için önemli. zira iş başka noktalara varabilir umulmadık sağlık sorunlarıyla boğuşabilirsiniz.

  size işin püf noktasını anlatıyorum. eskiden turkcell'in bir tarifesi vardı hatırlarsınız. kademelicell. işte mübarek osuruğumuzu bu tarifeyi kullanarak dışarı salacağız inşallah. namlunun ucuna kadar gelen 200 metreküp gazı öyle bir anda zatır zutur salmıyoruz dışarıya. yoksa kepaze olur bir daha insan içine çıkamayız mazallah. onun yerine daha insancıl daha dost canlısı bir şekilde kademeli olarak fıs fıs şeklinde hafif tonlarda salınımı gerçekleştirerek bu işten yakayı sıyırıyoruz. çevreye ve doğaya olan saygımız bunu gerektirir.

  ama tabi dolu hazneyi zatır zutur hiç acımadan dışarı salmanın keyfini hiçbir şeye değişmem. özellikle yürüyüşlerim esnasında iki de bir bunu yaşıyorum. çünkü yürümek osuruğu tetikleyen bir olgu. inanmazsanız şöyle 1 saat yürüyün ve oturduğunuzdakinden çok daha fazla osurduğunuzu fark edeceksiniz.

  açık alanda hem de sesli bir biçimde osurmak stresi aldığı gibi güne iyi başlamanızı da sağlar. kanallar açılır ve kendinize gelirsiniz.

  bir osurukla ilgili bu kadar uzun yazacağım da hiç aklıma gelmezdi eheh.
 • yendiğinde osuruk kokusunu iki katına çıkaran yiyeceklerin amca oğludur. osurduktan sonra mı yiyoruz nedir?
  çaylaklıktan çıkıncaya kadar sözlüğün ebesinin sikilmesi