• üç beş yaşa kadar normal hadise hani..

evlensem çocuğum olurdu bebeğim.. lise çağları.. teneffüs olmuş, heladaki kabinlerden birine arkadaşımla girmişiz, sigara tellendirmek üzere. ergen beyni, osuruğa gülmek üzere programlandığından olsa gerek, arkadaşımla osuruk yarıştırıp, ölesiye kahkahalar atmaktayız. bir o çekiyor cart, bir ben çekiyorum curt. döndü dolaştı, rus ruleti hesabı, sıra yine bana geldi. ulan paçoz, dünyanın sonu değil ya osuramadıysan? sen kas beyin damarların çatlayasıncaya kadar, sonrasını götümde hissettiğim ani ısınma ve ani soğumayla hatırlıyorum.

"olum" dedim, "ben galiba sıçtım." /entry'nin buradan sonrası +18'dir, tavsiyem bu filmi izlememenizdir/ neyse, dur bi bakayım diyerekten indirdim pantolonu, don sakız gibi bembeyaz. ama şüphe de ediyorum, çünkü battal battal bokun ağırlığını hissediyorum. yapış yapış, soğuk, kıvamlı.* ve elimi makatıma daldırmamla bu kütleye ulaşmam bir oldu. meğer çatır çatır sıçmışım da dona bulaşmamış, ondan ilk günkü beyazlığını muhafaza etmiş. arkadaşıma dedim, "sen çık, ben tehlikeli görev peşindeyim." çıktı, bir güzel çalıştırdım bağırsakları. aha, yeni bir sorun; o telaşla tuvalet kağıdı almamışım yanıma? eee, "madem sevgili slip donum tertemiz, neden onu kirletmeyeyim?" düsturuyla, götümü bununla bek bir güzel silip, helanın deliğine attım. 8-9 kez sifonu çektiysem de gitmedi tabii. neyse, slip dondan tam randıman alamamış olacağım ki, her adımımda keskin bir bok kokusu almaktayım. nasıl bir yüzsüzlükse, sınıftaki kızların dibine girdim o halde, fasıl eyliyoruz. ta ki, kızlardan biri; "yaa burda çok kötü pişii kokuyoo yaaa." diyenece. hafiften olay mahallini terk ettim, suç günah ortamdaki ikinci erkeğe kalsın deyu. herifin ilk osuruk vakası değil ki, yegane zanlı o garip. olum niye osuruyon lan kızların yanında?
  • bunlarin ilk 3 saniyesi normal osuruk gibi başlar.. derken malum kas islevini göremez ve güzelim sese sivi fishirdatma efektleri karishir
  • cırcır olan bir insanın karşılaşabileceği olağan bir hadisedir..
    düşmez kalkmaz bir allah
  • bir de ya sicarsam diyerekten toplum icinde, sıkıstıgı halde emin olamadıgı icin o sikisikligi osuruk olarak dile getirememek hali vardir.
  • osurma amaçlı büzük kası sıkma işleminde, kötü kaderin gölgesinde pötür pötür donu doldurma işlemi.
  • ölmek istiyorum dedirten olay.
    donda birden beliren ani bir sıcaklık ve tabi ki ağırlıkla beraber ne yapacağınızı şaşırtır.
  • ishal bunyenin oynadigi kumari kaybetmesidir bir nevi.
  • genelde ishal olduğunu henüz idrak edememiş bünyelerin gerçekleştirdiği eylem.amaç hafifçe salıp karnı, mideyi, bağırsağı rahatlatmakken; iki dağın arasından gelen sulu tren donun üstüne desenler çiziverir anlamazsınız bile...
  • başıma gelmiş feci olay. o hafta iş yerinde yalnızım. odada kimse yok. sabah gittim oturdum yerime. sabahları böyle yalnızken odada osurması keyifli oluyor. bende her zamanki gibi osurma pozisyonumu aldım (vücudu koltukta sağ tarafa doğru hafifçe yatırma) ki keyifli keyifli yapayım. başladım. osurduktan hemen sonra bir ıslaklık hissettim. önce anlamlandıramadım. sonra baktım rahatsız ediyor. tuvalete gidip bakayım dedim. gittim baktım o da ne?
    benim donun rengi değişmiş. bildiğin sıçmışız. sabahki yediğim poğaça mı dokundu nedir? ben başladım kilodu silmeye çalışmaya. ne yaparsan yap geçmiyor bok oğlu bok. bari dedim ki en azından koku geçsin. bir taraftan siliyorum diğer yandan kokuyor mu diye bakıyorum. fekalet bir durum. işte uzun uğraş sonucu kokuyu biraz aldık. ya da artık ben alıştım. gittim odama. hiç oturduğum yerden kalkmadım. allah'tan iş fln çıkmadı. ama o ıslaklık inanılmaz rahatsız edici. götüm kayıp duruyor sanki. baktım olmayacak öğleden sonra için izin aldım. müdüre biraz halsizim dedim. diyemedim ki başkan affedersiniz de birazcık sıçtım diye.
    o günden sonra aklım başıma geldi. artık emin olmadıkça yavaştan osuruyorum ki bir daha başıma aynı şey gelmesin. bakıyorum gelen şey tehlikeli hemen acil durum ilan edip kapatıyorum kapıları.
hesabın var mı? giriş yap