şükela:  tümü | bugün
  • sınavlarda sık sık görev alırım , her sınavda tutanak kısmını doldururken adaylardan kurşun kalem talep etmek durumunda kalıyorum. ilgili kısımlarda kodlamalar var ve buralar kurşun kalemle yapılıyor. yanımızda da götüremiyoruz.
    silinmez kalem veriyorlar iyi hoş, ama sınav rutininde o kodlama kısmı varsa, ben bu kurşun kalemi adaydan istememeliyim, bunu koyacaksın bir zahmet o poşede...o kadar para alıyorsun adaydan, bir de sınavın ortasında dikkatini dağıtmak hoş değil. ösym'ye de yazdım zaten.

derdimi sikecek olanların acele etmeden önce empati kurmasını istiyorum. arz ederim.
  • katılıyorum. tükenmez kalemle beraber kurşun kalem de koysalar fena olmaz.
  • işimi hemen en baştan halledip bitireyim derdinde olan gözetmen. sınıfta zaten giren aday sayısı çarpı iki katı kurşun kalem mevcut. sınav bitimini bekle ve yapacağını yap. oldu da erken bitiren aday oldu alırsın ondan zaten. tükenmez kalem de adaylarda olsa onu da koymaz ösym. gereksiz şeyler bunlar.

oldu da böyle bir öneriniz var zaten sınava giren adayların olduğu kitapçıkta( yoklama listesinin olduğu) öneri kısmı var bir zahmet isteğinizi yazıverin. çok zor olmasa gerek.

isteğini ösym kitapçığının görüş-istek bölümüne yazamayan fakat gelip buraya başlık açan kişi başlığı.
  • yahu hiçbir aday bana kurşun kalemini vermek zorunda değil ki, çıkarken imza atılmıyor bu sınavda, adam alıyor kalemini götürüyor. ik katı kurşun kalem var ama hepsi adayların...

ben adaydan çıkarken de kalem talep etmek istemiyorum. vermez vermez aday...

zaten ösym 'ye yazdım derken de tutanak defterinin sonunu kullandım.