• bence diyanet'ten isteyebilirler.
  • iki adet şeker, iki adet kursun kalem, bir adet silgi,
    bir adet kalemtıraş ve bir sınav kitapçığı için 90(x2)tl alan ösym'nin yaptığı açıklamadır.

ya ben bile bu yaşımda ne desem...
    ahhhh bu halka her şey mübah, artık üzülemiyorum bile

buyrun
    edit: şeker kalkmış.
  • daha 1 sene önce 330 milyon kar yaptık diye açıklama yapmışlardı sanki. kaldı ki, ösym görevli ücretlerini de eksik yatırıyor. hakkaten, birisi gelir gider açıklaması yapsa da olayın boyutlarını öğrensek. yoksa bu tarz bir kurumun gideri o kadar da olmamalı...
  • sanki sadece yks'den para aliyormus gibi.. ales, yokdil,yds zart zurt... hepsi bedavaymis ve senelerdir hicbirine zam gelmiyormus gibi sacccccma sapan bir aciklama yapmislar. ya ben bu biyikli guruhun insanlari aptal yerine koyup dalga gecer gibi aciklama yapmalarindan biktim usandim artik...
  • çünkü o para başka yere gidiyordur da ondan diye açıklanacak beyan.
    malum çay içmede dünya rekoru kırılan ülkede devletin çaykur kurumu zarar ediyor.
    para başka yerlere gittiği için.
    o değil de tam ne 90 tl'si herifler dandik ales sınavı için bile 140 küsür tl alıyorlar diyecektim, tus'dan 500 tl alıyorlarmış. eee ne diyelim tüm bu paradan istifade edenlere afiyet olsun *
  • faaliyet raporuna göre 2019 yılı karı 220 milyon lira olan kuruluşun yalanı.
    800 milyon geliri 580 milyon gideri olmuş.
    arada bir yerlere 15 milyon transfer etmiş artık hangi vakıf dernekse.
  • bence de diyanetten istesinler. sonuçta kuranın da ilk ayeti "oku" değil mi destek olsunlar işte ösym'ye
  • yıllardır derim her yıl milyonlarca kişiden bu denli kılçıksız sözde sınav parası kazanan ülkede başka kurum yok.

bu soyguncu kuruma sınav harcı adı altında yatırılan paralar nereye kimlere akıyor acaba? hangi rant sahiplerine peşkeş çekildi. sonuçta öyle böyle miktarlar değil.

sonuçta vatandaşının devamlı soyulduğu kara delik gibi bir dönemin arsız kurumudur.
  • geçen hafta yapılan tusa 450 kusur lira verdim. pavyonda mı yiyorsunuz la parayı?

edit: son çıkan haberlere göre sanırım kokain partilerinde yiyorlar. kürşat diye bi eleman düştü piyasaya. az için şu zıkkımı.
  • katarlılara satılarak çözüm üretilebilinir.
    olmadı, öğrenci garantili bir yap işlet devret modeli uygulanabilir.

ösym'de param yok diyorsa vatandaş ne yapsın lan bu ülkede.
hesabın var mı? giriş yap