şükela:  tümü | bugün soru sor
  • eğer o sınav istediği gibi geçmişse o kalemi uğurlu kalemi ilan eden denek nesil.
  • kaleminin içini uçla doldurmuş nesildir. o vakit uç değiştirmek için uğraşımaz çünkü. bir de kalemlerden gelen çıt çıt sesi... kim ne derse desin motivasyonun kralını veriyordu insana.
  • lgs ve öss'de kahverengi ince rotringimle içinde bulunduğum nesil. bu konuda çok doluyum ama şunu söyleyebilirim eğitim sisteminin daha boktan olamazmış gibi geldiği zamanlardı.

heyhat bu koca nesil şimdi emeğiniz emanetimizdir yazılı kazıklara oturtuluyor.
  • 6 senedir kullandığım uçlu kalemimle gururla temsil ettiğim nesildir.
  • yeşil renkli boleromla katıldığım nesil.
  • ayni zamanda sinava kalemlikle gidip icine cep telefonu saklamis nesildir.
  • benim bu (bkz: benim bu iticiligi)
    lgs de kullandıgım bi kalem vardı sınavım cok kotu gecmıstı bayılmıstım falan ama sonuc olarak ailemin istedigi liseye de 12. likle girmistim o kadar puan beklemıyordum zira fizik sorularım bostu. sonra o kalem ugurlu kalem oldu. lisede arkadasım komıklık saka olsun falan almıs bunu parcalarına ayırmıs bende uzulmustum tabı gıdıp aynısından almıs o kalemle de oss ye gırdım onda da ıstedıgım yerı kazanamadm ama aılemın bnım ıcın uygun gordugu bolume ve sehre yerlestm. sonra yds ye gırdm hayatnda kursun kalem kullanmamıs ben neye ugradıgımı sasrdm gecemedm tabiii
  • aynı zamanda sınava istediği şekerleri de götürebilmiş nesildir.
  • üçgen faber castel kalemini 1 sene boyunca lisenin zibilyon tane vizesinde ve dershane sınavlarında kullandıktan sonra; o kalemle öss 2009'a dalmış, üniversiteyi kazanınca yetmiyormuş gibi hazırlık sınavını geçmiş, ehliyet sınavına katılmış nesildir. sonra 2. sınıfın dandirik bir sınavından önce kantinde not paylaşımı yaparken, masanın üzerinde unutunca çarpılmasına ortam hazırlamıştır.

özledim lan seni gri 3genim benim...