şükela:  tümü | bugün
  • esrar perdesi
  • bi kere o çektiğin ot değil esrar. çok tutuluyorum esrar a ot diyene şekilcilik peşinde her yerde ben ot içiyorum bak ne güzel diyen insanlar bunlar

wiz khalifa nın her şarkısı
    eğleniyorsanız niggas in paris
    düşük kafalar için hucci ball so hard ve hucci ice
    snoop dogu atlamak olmaz
    ya zenci dinlenir zaten ya da deep house club şarkısı dinleyenide anlamam

edit: buda size kıyağım infected mushroom heawyweight snatch filmi videosunu izlerseniz o gazla yunanistanı fethe gidebilirsiniz
  • afroman- because ı got high
  • kesinlikle (bkz: psychedelic trance) müziktir. otlangaç müziği olarak nam salmıştır, zaten trance kelimesi transa geçme anlamındadır ve ot kafası ile asker arkadaşıdır
  • ledd zepelinler falan okuyorum. yok yok kafa açar öyle şeyler..

benim nacizane tavsiyem sadece şarkıyı dinlememeniz.. mümkünse dinleyeceğiniz şarkıyı çok iyi tamamlayacak bir klibi olan şarkı seçmeniz..hem görsel hemde işitsel olarak beyniniz yanabilir..

mesela coldplay'in hymn for the weekend şarkısını açın bağalyın televizyona..insan gözünün görüp görebilceği bütün renkleri hissedin..sonra bu klibi çeken adama yemek falan ısmarlama tribine girersiniz..ne yönetmenler var dersiniz..biz bu ülkede klip mi izliyoruz dersiniz (şarkının klibini bazı konularda çok eleştirebilirsiniz.hint kültürünü sadece klipleri için kullanmış olduklarını düşünebilirsiniz ki haklısınız..ama beynimizin en arka tarafında occipital lobda bulunan görme merkezinizi bu dünyada hiç bişey bu kadar uyaramaz..bu konuda çok iddialıymdır)

mesela chainsmokers closer şarkısını açın klibiyle..şarkı sözlü bişey ama orda oynayan ablayı görünce "ulaaan bu bnm yıllardır hayalini kurduğum fantazilerimi süsleyen kadın değilmi..bikinine kurban olurum off ben hep bu bikinili bi hatun isterdim" diye saatlerce tribe girersiniz..

tabi ki fytch-in these shadows'u mutlaka dinleyin..biraz yatışmanız hüzünümsü bişey iyi gelir o an..

ve coldplay paradise şarısını 2012'de paris'de canlı söyledikleri videoyu açın..sonra dersiniz ki neden bizim ülkemizde böyle konserler olmuyor..bu nasıl bişey diye çıldırırsınız

saygılar..

uyarı: keyif verici maddeleri kullanmak yasaktır..vücüdunuza zarar vermemenizi önerir ha yook illa içecem diyosanız da senede 2-3 defa amstedama gidin orda kullanın..hiç yoktan ne içtiğinizi bilir güvenle takılırsınız..
  • comfortly numb
  • (bkz: sazan.avi)
  • classical music
  • canfeza tuz