şükela:  tümü | bugün
  • otu çekip ayrıldıktan sonra maymunun kafasının okşanması akjshshajakak.
    it oğlu itler yaptıkları şey yanlış ama komik aq*
  • 40 yıllık müptezel sanki nasıl da çekiyor.
  • su hayvancagiza yapilanin sokakta irzina gecilen kopege veya ensarda tecavuz edilen cocuga yapilandan bir farki yoktur, buna gulenin de bunlari yapandan bir farki yoktur.
    lan ogrenin artik istismar sadece cinsel organla olmuyor.

olaya komik diyen olmus, ileride yaslanip alzheimer vs oldugunuzda (yani bir sebeple fiziksel ve bilissel fonksiyonlariniz bir maymun veya bir cocuk seviyesine indiginde) birileri size de bu maymuna cekilen muameleyi ceker umarim.

not: manciz nedir? ne zamandir ingilizce kelimeleri okundugu gibi yazip kullaniyoruz.

edit: manciz kelimesinin hatali kullanim olmadigi hakkinda pek cok defa yesillendirildim, o zaman bu vesileyle buradan turkiye esrarkesler birligine apolocilerimi iletmek, yarattigim bu horibil porsepsindan oturu derin rigretlerimi belirtmek isterim, manciz tamamen dogru bir kullanimdir, bu tur kullanimlar dilimize valu katar, onu daha interneysinil yapar.

edit 2: duruma istismar dedigim ve buna gulenleri de istismarciyla bir tuttugum icin bir arkadas usenmemis bana o.c diye mesaj atmis; evet tum maymuncu esrarkes camiasindan ozur diliyorum; bu bir istismar degildir, hatta az sonra eve gidip ilk is akvaryumdaki baliklarimin suyuna bir miktar alkol, kafesteki muhabbet kusumun da yemine ot katacagim, sonra da sersemlemelerini seyredip seyredip gulecegim. cunku bu saglikli bir bireyde gorulmesi gereken son derece normal bir davranis. sonra da belki videosunu sozlukte paylasir, duyar kasan olursa da o.c diye mesaj atarim; ne guzel olur.
  • mançiez? (bkz: munchies) olmasın.

ortamda maymun var ağa.
  • hadi otu geçtim de maymunu nereden buldunuz amk?
  • ya allah aşkına sokakta tecavüz edilen, bağırsakları deşilen, her türlü şiddete maruz kalan hayvanlarla bunu nasıl bir tutabiliyorsunuz anlamıyorum. duyar kasmanın da bu kadarı. tamam sonuçta bu bir hayvan ve biraz gelişmiş versiyonu olan bizler tarafından ne istersek yaptırıyoruz ve bu yanlış, buna lafım yok. ama bu iki şeyi bir tutmak abesle iştigal.
  • herif duyar kasmak için cümleye sağduyulu bir şekilde başlıyor, sonrasında beddua ile bitiriyor. (bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
  • ileride yaşlanınca umarım aynı muameleyi bana da çekerler.mal aynı mal olsun yalnız mümkünse.
  • ortamın maymunu olmuş.