• "olm o tv'lerde filmlerde gösterilen o iğrenç insanlar var ya hani uyuşturucu çeken tecavüz eden.. olm onlar biziz lan... ühühühü"

bi' sakin ol lan. bi' sakin...
  • öyle bir kafa ki bu, bu kafayla yola çıkan insafsız, vicdansız, düşüncesiz insanlar bile var.
  • kanadalıların, hollandalıların, ispanyolların, uruguaylıların , amerikalıların özgürce yaşayabildiği kafa. o kadar özeniyorum ki sözlük... *
  • ya orospu evlatları, ne yazıyor bak orada "ot kafası" değil mi? paylaşacağın herhangi bir deneyimin var mı-yok. siktir git kamu spotunu esrar başlığında yap. am biti, çok lazımdı senin vasat fikirlerin.

arkadaşlara afiyet olsun.
    https://youtu.be/yjgl1hdl8cw
  • tam olarak budur.

edit: amına koduğumunun linki ölüp ölüp diriliyor, yalama oldu. siz en iyisi youtube'a girin, "louis ck pot" yazın, "ı can't smoke pot" diye konuşmaya başladığı videoyu izleyin.
  • 3-5 ayda bir arkadaşlarınla eğlence amaçlı içiliyorsa güzel kafadır. her gün içen adamın kafası bok kafa'dır

edit : götümüze girebilir gerekçesi ile ispiyonlanmış. işte bunlar hep ot kafası.
  • hayran kalınan kafa biçimi.
    gece gece behzat izleyip bira icerken, bi ses geldi dısardan böyle güm diye, birsey dustu lan dedim nooluyo hırsız heralde hemen cama cıktım bi baktım bebenin biri yatagın uzerinde yatiyo bi yandan da gülüyo, dedim noluyo lan, bebe gülmekten konusamıyo, zar zor atladım ben dedi, adamın inanası gelmiyo tabi.
    bunun elinde cigara nasıl bi kafaysa artık hala cekicem diye ugrasiyo ben hala inanmiyorum atladığına derken cocuk gulerken ust kattan bi bebe daha atladı, ama nasıl atlama yatakla hic alakası yok direk betona... kalkamadı bidaha zaten. beni bir gülme aldı. 2. atlayan bebe basladı aglamaya belim kırıldı benim felc kalıcam ben...
    bi kac tane de kız arkadası indi assagı onlar atlamadı tabi, normal indiler.
    neyse baktık olacak gibi degil bunlar zaten komple uçmuş aradım 112yi gelin dedim
    biri balkondan dustu. bebelere de cigarayı sondurttum, ulu orta icmeyin, dokunuyosa da kullanmayın.
    aksam aksam ambulans geldi, bunlar hala zum,
    su an hastaneden bildiriyorum, cocugun kalca kemigi kırılmış.
  • 5 dakika vaktin varsa gel seninle 45 dakika muhabbet edelim.
  • pizza+sufle ile bitendir.
  • otun kafa kısmı. böyle yeşil bi' şeydir. ince-uzun. o kadar garip bi' şeydir ki çok bakınca kafa yapar. kitlenir kalırsın. aman diyim...
hesabın var mı? giriş yap