şükela:  tümü | bugün soru sor
 • nefret ediyorum kardesim bu kadın tipinden, fikrinden.

  biliyoruz ki, kadın erkeklerden daha duygusal, kısmen daha duyarlı. aglaması bu gibi sebeplen hosgorulebilir, tamam ama her seye ...

  nefret ve iğrenc bir gunu sizle paylasmaktan sıkılmayacam dostlar;

  sıradan bi gundu,

  sabah uyandım, annem cayı demlerken yanlsıkla yere dokmus, aglarken yakaladım.

  aynı gun televizyon izliyoruz,

  tv'de bişii izlerken agladı(hayvanat bahcesinde sincap yavrusu kaybolmus), sonra kızkardesim sokakta arabanın ezdigi kediyi gormus aglayarak eve geldi.

  evden kacma vaktini geldigini dusundum,

  tam apartmandan asagi inerken,

  komsu arife teyze var, cicekleri olmus aglarken yakaladım.

  gittim bir cafe'ye gazete okuyorum, bir yandan "nasıl kacarım lan buralardan" diye hesaplar icindeyim.

  o anda telefonum caldı,

  kızarkadasım arıyor, cok yogun ve stresli bi anımdı; "ya daha sonra arar mısınnn" diye uslup ve ses dengesini ayarlamadım.

  basladı aglamaya, sen beni sevmiyorsun vs..

  bu bir finaldi.

  cekilmiyorsunuz kadınlar, cekilmiyorsunuz.

  daha bitmedi,

  gecenlerde taksim kızılkayalar var ya? hani su rıddım, roxy, peyote, old city cıkısı gittiginiz yer, bizde bar cıkısı oraya gittik, acıkmıstık bi sosisli(sen hotdog de) soyledik, sosli yerken yanımda duran dilber aglamaya basladı.

  neymis efendim sosliyi gorunce eski sevgilisi recep aklına gelmis,

  recep'in o kadar ufak mıydı dedim, espirimi yaptım?

  ne dedi dersniz; gerizkalıııı o hep bana sosili ısmarlardı, salakkkk.. ühühü

  daha amdan gotten aglama sebepleri de var durun;

  kırılan tırnaga aglayanları da gorduk...

  cekilmeyen kadındır efendim, insanın elini kolunu baglar. moralini bozar. defolsun baska yerde aglasın mumkunse.

  (bkz: ukteydim doldum)
 • kolombiyalıdır.
  arkadaşın biri work and travel olayına abd'ye gitti.neyse organizatörlerin ayarladığı karma bir yurtta kalıyorlarmış.aynı koridordaki başka bir odadaki romen bir eleman hırsızlık yapmış.güvenlikçiler bu elemanı aıp götürürken bizimkiler paso saydırmışlar herife,az daha orda kalsaymış dalacaklarmış da.manita hesabına takıldıkları kolombiyalı hatunlar da çok üzülmüşler bu romene.hatta ağlamışlar.bizimkiler çok teskin! etmiş ama nafile...zırlamışlar baya bi.şaka gibi...
 • regl zamanı yaklaşmış olabilir, böyle durumlarda uzak durmak faydalıdır; çünkü ağlama krizlerine sinir krizleri de eklenebilmektedir.
 • en önemli örneklerinden birinin emine erdogan olduğunu düşündüğüm kadın tipi.
 • ota boka ağlayan erkekten daha iyi bir kadındır.
 • muhtemelen premenstrüel dönemindedir. ota boka ağlamasının yanında; çok çabuk sinirleniyorsa, kendini tatlıya abur cubura vurmuşsa, dalgın ve/veya unutkansa kesin premenstrüel dönemindedir.
 • hah işte ben... reklamlara bile gözüm doluyo... yolda durumu zor yaşlı biri görsem yanından geçip gidemiyorum, sattığı şeyi alıp arkamı döndüğüm anda pıtır pıtır yaşlar dökülüyo... 10 kasımlar ve tüm saygı duruşlarında anında gözlerim dolar ve pıtır pıtır... hayır tamam iyi hoş, duygusal olmak da güzel de insanın kendini ve göz yaşlarını kontrol edememesi ii olmuyo bazen... gereksiz anlarda bi duygusallık gelio tam o anda yanınıza biri gelip 'nooollduuuuuu??' diince baya saçma anlar yaşanabiliyo... hoj diill!!
 • var böyle bir kadın tipi.

  bakın ağlayan kadından çok farklı olarak olur olmadık şeylere ağlaması ile meşhurdur bu tip.

  hayatıma giren son kadın bu familyaya üyeydi. tanıştığımızda kendi ayakları üstünde duran güçlü bir kadın profili çizen bu ablamızın her şeye ağlayan bir sulu göz olduğunu anlamam uzun sürmedi. insan sevinir ağlar, üzülür ağlar ama arkadaşı x-ray cihazından kendi çantasını ittirip bunun çantasını ittirmedi diye ağlar mı?