şükela:  tümü | bugün
 • sayilari her gun fazlalasmaktadir.
  otobuste, cafede, is yerinde, okulda, metroda, hastanede.. mutemadiyen taciz edildiklerini iddia ediyorlar.

  birisinin sizinle konusmak istemesi taciz degildir. kisinin sizle goz kontagi kurmak istemesi de taciz degildir. begenmediginiz kisiler sizinle tanismak isteyince beni taciz ediyürler diye agliyorsunuz. yapmayin.
 • ne yazık ki burada tüm suç türk kızında değildir.
  kızları bu paranoyanın içine sürükleyen toplumun ve türk erkeklerinin rolü çok büyük.
  eşiniz, anneniz, varsa kız çocuğunuz da şu an bu paranoyanın içindeler. herkes piyango bana ne zaman vuracak korkusu içinde.
  allah yardımcıları olsun.
 • durum yaşananlardan dolayı kaynaklanmaktadır , türkiye'de yaşanan binlerce örnekten sonra türk kadını ister istemez paranoyaklaştı. burada yapılması gereken eleştiri türk kadınına değil içimizde ki şortla dans eden ufacık kız çocuklarına bile hallenen dini kitabı dilinden düşürmeyip gönüllerini kirleten kişilere yöneltilmelidir. taciz , tecavüz basit bir olay değildir. fakat türkiye'de adalet sistemimiz bu olayları basite indirgeyerek sapık ruhlu insanların aramızda belki bindiğimiz toplu taşıma aracında belki geçtiğimiz sokakta karşımızda olmasına göz yummaktadır.
 • köpeği sken, damacanayı skmeye çalışan türk erkeğiyle bi alakası olan durum.
 • paranoya ile ilgisinin olmadığını düşündüğümdür.
  bana sorarsanız daha çok ; yakışıklı olma -olmama üzerinde durulması gerekiyor.
  aslında biraz daha kişisel alana indirdiğimizde ,kızın beğenip beğenmemesi arasındaki seçimine uygun gerçekleşiyor bu taciz meselesi.
  eğer beğenirse taciz yok ilgi var.
  eğer beğenmezse ; egosunu pohpohlamak adına çevresine taciz edildiğini bildirip kendisini güzellik tanrıçası olarak kabullendirme bilinci ile hareket ediyor.
 • önüne gelen dişi kediye bile tecavüz eden erkek egemen bir toplumda yaşadığından, bunu gerçekten yapanlara doğru dürüst ceza verilmemesinden bıkan türk kızıdır.

  gerizekalıya anlatır gibi anlatacağım; sanki taciz tecavüz edenler kadını görüp hemen üzerine atlıyor gibi konuşuyorsunuz. sapık olan erkek hayvanı önce kadını göz hapsine alıyor mesela, sonra takip ediyor, tek başına yakaladığında maalesef içindeki hayvan dışarı çıkıyor. bu yüzden ilk defa gördüğümüz insanın zengin/fakir/yakışıklı/çirkin olup olmamasına bakmadan bakışından ya da tavrından rahatsız oluyorsak bunu dile getiriyoruz. bu ülkede bu suçlulara adam gibi ceza verilene kadar da bunu dile getirmeye devam edeceğiz. siz de yolda gördüğünüz her kadına malınızmış gibi bakmaktan vazgeçeceksiniz.
 • birisinin sizinle konuşmak istemesi taciz değildir.lakin kişi konuşmak istemediğini belirtmişse ve hala konuşma konusunda ısrarcı iseniz bu tacizdir.yani yarın öbürgün hakkınızda şikayetçi olunursa yalnızca konuşmak istemenizin başınızı belaya sokmayacağını düşünmeyiniz.
 • flört etmekte zorlanan bir türk erkeği beyanıdır.

  çirkinsen, fakirsen, radara girmek için gerekli cüsseye sahip değilsen yaptığın her eylem tacizdir. işe yaradığın kadar varsın, onlar için seçenek çok. sonuçta "aşk karın doyurmuyor" ilkesi üçüncü dünya ülkelerinin gizli mottosudur.