şükela:  tümü | bugün
  • güzel ürünleri var, bitkisel, hesaplı filan ama insanın saçının köy kahvaltısı gibi kokması da hiç olmuyor be ota'm.
  • on bitki özlü şampuanı ve saç kremi kullanıldığında, duştan çıktıktan hemen sonra evinize gelenlerin "bi' orman, ne bileyim bi' ağaç kokusu var evde. sen de alıyor musun?" demelerine neden olan marka. garip bir şekilde burnuma diğer şampuanların elma, japon çiçeği vs. kokularından daha güzel gelmekte bu ot kokusu.
  • ''saç analizi bugün ücretsiz'' ayağına girdiğim, kullandığım head&shoulders'ın saç köklerimi tıkadığını ekranda bana gösterip, zeytinyağı&defne arındırıcı şampuanını almama sebep olmuş yer. şimdilik çok iyi gidiyoruz. saçlarım yumuşadı birden. dökülmeyi de azalttı. ketoral'in işe yaramadığı bünyelere öneririm. *

edit: dökülme mevsimselmiş. zeytinyağı&defne arındırıcı şampuanı saç diplerini arındırdı, yeni saç bile çıkardı tavsiye ederim. ayrıca saç dökülmesi için spreyleri var onlar da işe yarıyor ama daha sonra ince telli saçlar için şampuanına devam etmek gerekiyor. otacı'nın ezcanelerde günleri oluyor onlara sorun bilgi verirler zaten durumunuza göre.
  • "çam katranlı - kükürtlü" sabununun yüzdeki sivilcelerin kökünü kurutmada başarılı olduğu yaptığım klinik olmayan testlerce kanıtlanmıştır.
  • dün akşamüstü 4'den sonra verdiğim siparişi az önce antalyada teslim almamı sağlayarak beni hayretler içerisinde bırakan bitkisel ürünler üreticisi kurum. kişisel internet alış-veriş tecrübemde hız rekoru kırdılar. kargo ücreti ödemememin memnuniyeti de cabası. sözlükte ilk kez bir markaya ait reklam tadında şeyler yazmamı sağladılar. dilerim üründen de memnun kalırım.
  • saç bakım toniği ciddi anlamda saçı hızlı uzatıyor. saç temizken saç köklerinize sıkıp(fıs fıs şeklinde zaten) kafanıza masaj yapıyorsunuz(mıncıklayın bildiğiniz gibi) sonra tarayıp kurutuyorsunuz. başarılı bir ürün. yalnız yağlı saçları çabuk yağlandırabilir diye düşünüyorum. benim saçlarım kuru.

şampuanı da gayet başarılı. ama saçlarıyla çok sorun yaşayan bi tipseniz, ducray diye bi marka var, eczanelerde satılıyor. onun şampuanlarından deneyebilirsiniz.
  • küçük, yeşil, şeffaf şişelerde saç dökülmesine karşı şampunı, toniği, yağı var. henüz tam olarak dökülmede işe yaramasa da, yağlamayı geciktirme açısından muhteşem. alman muadili tresanı da merak etmekteyim ayrıca. bir ara editlerim.
    mis kokulu kimsayasal şampuanlardan sonra , ot kokusu farklı gelse de beğendim.

ot kokulu edit : işe yarıyor gerçekten. banyoda, tararken, şekil verirken dökülen saçlar fark edilir şekilde azaldı. otacı forever..
  • eskiden bitkisel ilaclarla insanlari iyile$tirmeye cali$an insanlara verilen ad.
  • zeytinyağlı-defneli, ısırganlı ve 10 bitkili şampuanlarını uzun zamandır kullandığım ve çok memnun olduğum marka. hangisini bulursam onu alıyorum, kokuları da güzel bence. bunların dışında kısa süre önce kullanmaya başladığım diğer ürünler var. yine birçok yağın karışımından oluşan saç bakım yağını haftada bir defa kullanmaya çalışıyorum. argan serisinden de yıkamadan sonra sürülen saç maskesini ve durulanmayan serumunu kullanıyorum. henüz sonuca varmak için erken olabilir ancak röfleden yanan saçlarımı toparlamayı başardılar sanki. tek sorun her yerde satılmıyor olması. neyse ki online siparişi de varmış*
  • ilk tercihim. on bitki özlü şampuanı sayesinde yağlı saçtan kuru saç tipine terfi edebilirsiniz.