• hurafeleri, komplo teorilerini; " manyak mısın, tabiki gerçek canım" kafasıyla anlatan bir kafadır.

youtube da kliplerin altındaki yorumlarda illuminati sembolleri arayanlar hep bu kafadandır.

her programda gizli güçler, kurumlar, sabit konuklarca işlenir, heleki konudan konuya atlayıp herşeyi islama bağlayan kel bir adam vardırki aman yani.

bir de ufo mevzusu var, ufocu bir abi gelir butün saçma sapan vidyoları izletir, gerçekmiş gibi heyecanlı heyecanlı anlatır.

bir de tabiki agzında sürekli akide şekeri varmış gibi konuşan, yeryüzündeki bütün hurafelere inanan bir sunucusu vardır. sürekli şaşırmaları, " ama hocam adamlar bize düşman değil mi, sübliminal mesajlarla bizim beynimizi..." meh meh. bu hanım kızımız için endişeleniyorum, yani ben baya garip bir kostüm giysem karşısına çıksam ve bu şekeri yersen sen astral seyahatle bilmem ne gezegenine gideceksin, başkanımızla röpörtaj yapacaksın desem inanır gibi geliyor.

ulen bu kafayı manipule etmek için milyarlarca dolarlık son derece zekice planlara, örgütlere ne gerek var! reklamında güzel kız yakışıklı erkek oynatılan herşeyi satın alıyorsunuz zaten...

hasbelkader gerçek bilimadamlarırını çağırdığında ise duymak istemediği veya inancıyla ters düşen birşey duyduğunda gerek sunucunun kendisi gerekse twitterdaki müdavimleri saldırıya geçerler, garibim bilim adamı ise geldiğine geleceğine pişman olur.

hani zamane gençleri bomboş, her türlü bilgi ellerinin altında ama cahil kalıyorlar doyoruzya biz dinazorlar, işte bu program da bunun tam güzel bir örneği, o cahil kafa bu kafa işte.

kafası ve kafa yapısı gerçek bilime yetmeyen insanların izleyip birşeyler öğrendiğini zannettiği "herşeyi çözdüm uleeeen, meğer herkes bize düşmanmış" kafasına sokan kafadır.

(bkz: öteki gündem)
  • muhammed ali'nin ölümü, amerikada 50 kişinin öldüğü katliam-afgan asilli ışid üyesi-islamafobi, insanların 8 ayrı silahtan çıkan mermiyle ölmüş olması. hepsi bir kurguymuş.

allahım sana geliyorum. iyi müslümanın ölümü-kötü müslümanın yaptığı katliam ve bütün bunların önceden ayarlanmış olması. birde, feminist hareketin yükselişinden ve hillary clinton'un başkan olacağından bahsedildi ki, buna göre dünyada yükselişe geçen sert milliyetçi siyasi hareketleri yok saymış olmaları ayrıca düşündürücü tabii.
  • tüm alemleri, evrenleri, galaksileri yaşayabilen bir kafa türü.
    (bkz: #63306184)
hesabın var mı? giriş yap