şükela:  tümü | bugün
  • otelde kalanlar hacı bile oluyor kutsal topraklarda (bkz: hilton suites makkah) biz de memur bile olamıyor. allahım buna gülüyorum işte:)
  • mesele böyle bir bilginin devlet kayıtlarında tutuluyor olması öncelikle.

tuvalete girip parasını ödemeyenleri de kapsayıp kapsamadığını da merak ettiğim yasaklama.
  • insan insanı sikermi hiç olacak sey degil. vatandaşlıktan atalım , kimyal hadım da olabilir bilemedim. erkek tarafının cevizlerini mengeneyle patlakmakta asil bi ceza.
  • biz insanlar ne bok yiyeceğiz aq dedirten.

sevişmek için kullananlar parklarda mı sevişecekler,
    iş için kullananlar fabrikada mı yatacaklar,
    tatil için kullananlar arabalarında mı yatacaklar?

ya daha fazla bokunu çıkarmayın dedikçe yeni bir şey buluyorlar.

sıradaki ne?
    otel çalışanları da vatan haini mi olacak?
  • yeni türkiye'ye hoşgeldiniz...

evet, şimdi otelde kalan hele kadınsa, hele o otelde bir erkek ile kaldıysa vay haline...
    korku imparatorluğu loading...
  • çözüm air bnb.

edit: acaba kaç kızdan sonra durum “ahlak ve adaba aykırı davranma” sebebi ile güvenlik ihlaline yol açıyor.

bence maks 4 + 1 de istisna olarak sabitleyelim.
  • - kimlik bilgileri, kimlik kayıtlarının doğruluk derecesi, uyrukluğu, geçmişte yabancı bir devletin uyrukluğuna girip girmediği,

- polis veya kolluk tarafından halen aranıp aranmadığı, kolluk kuvvetlerinin ve istihbarat ünitelerinin arşivlerinde bilgiler bulunup bulunmadığı, adli sicil kaydının ve hakkında bir tahdidin olup olmadığı,

- yıkıcı faaliyetlerde bulunup bulunmadığı ve 5816 sayılı atatürk aleyhine işlenen suçlar hakkında kanuna ve atatürk ilke ve inkılaplarına aykırı davranıp davranmadığı.

- şeref ve haysiyetini ihlal edecek ve görevine yansıyacak şekilde kumara, uyuşturucuya, içkiye, paraya ve aşırı bir şekilde menfaatine düşkün olup olmadığı, ahlak ve adaba aykırı davranıp davranmadığı,

- yabancılarla, özellikle hasım ve hasım olması muhtemel devlet mensupları ve temsilcileriyle ilgili derecesinin iç yüzü ve nedeni,

- sır saklama yeteneğinin olup olmadığı,

otel kayıtları emniyet sisteminde tutulduğu için ulaşılması kolay bir durumdur. güvenlik soruşturmasında ahlaki durum adı altında eleme yapıyolar. harp okulunda bu sebeple giden bir kaç kişi olmuştu.
  • günlük kiralık evlerde mi kalsınlar??
  • oğlum bu ülkede bir laikler mi sevişiyor lan, ben sizin güvenlik, ahlak kriterinizi sikeyim. tam iç anadolu kafası, iç anadoluda durum bu vaziyette zaten bölgenin biraz lüks oteli şehrin kerhanesi olarak hizmet verir bir yandan. adamların çıktığı yer bu olunca dünyayı algılama biçimide bu islamcı çomarların.
  • 3+1 garsoniyerlerimiz lansman fiyatıyla satışa sunulmuştur.