şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tamamen dolandırıcılık üzerine kurulmuş bir firma. rezervasyonlarını bu firma üzerinden sağlayan hiçbir otele yaklaşmayın.
 • kesinlikle ve kesinlikle uzak durulması gereken firma.. detay isteyen arkadaşlar yeşillendirebilir

  mesajların artması üzerine edit: web sayfaları üzerinden 1 haftalık, gümbet sahilde, 5 yıldızlı herşey dahil konseptli bir otel rezervasyonu yaptırıp ücreti peşin ödedik. sayfalarındaki otel fotoğraflarına bakarsanız otel 5 değil 6 yıldız olmalı. 2 adet 2 kişilik oda, deniz görmesine gerek yok. istediklerimiz bu kadar basit. (royal arena resort gümbet)

  4 kadın misafirimiz ilk şoku otele varır varmaz resepsiyonda yaşıyor. henüz odaya kayıt aşamasında iken otel çalışanlarının bakışlarından rahatsız oluyorlar. ikinci şok odalarına gitmek için bindikleri asansördeki görevlinin -5 (eksi beş) butonuna basmasıyla geliyor. evet deniz manzarasına gerek yok dedik fakat odada pencere yok! artık yaşanan şoklara numara vermeden devam edeyim. duş başlığı yok diyorlar; aldıkları cevap ama su akıyor. yerlerdeki ölü böcekleri gösteriyorlar; aldıkları cevap ilaçlama yeni yapıldı. pencere yok diyorlar; aldıkları cevap rezervasyon bu odaya yapıldı. banyonun pisliğini, koltukların küfünü, yatak ve yastık üzerindeki saç kıllarını gösteriyorlar; aldıkları cevap yeniden temizlik yapılır. (fotoğraflar mevcut ama konu şu anda dava sürecinde olduğu için paylaşmıyorum)

  tüm bunların üzerine otelde kalmayacaklarını belirtip resepsiyona geri çıkıyorlar, pasaportlarını isteyip kalmayacaklarını söylüyorlar fakat kayıt yapılıyor bahanesiyle pasaportlarını görevli teslim etmiyor. bu süreç boyunca telefonla bana ulaşamadıkları ve kalacak başka bir yer ayarlama şansları olmadığı için lobide bana ulaşmayı bekliyorlar. bekleme sürecinde gördükleri;havuz etrafında nargile içen, eşofman altıyla havuza giren kişiler (fotoğraflar mevcut), otelin durumundan şikayetçi olduğu için otel müdürü tarafından hırpalanan fransız bir turist (video kaydı mevcut), üzerlerinde yüzlerce sineğin dolaştığı ve hiç bir önlem alınmamış yiyecekler (fotoğraflar mevcut).

  devamında konuya dahil oluyorum ve otelfiyat.com ile iletişime geçiyorum, özetleyim; başka konaklayacak bir yer bulmadılar, bulmak için en ufak bir girişimde ya da yardımda bulunmadılar, "yapabileceğimiz birşey yok" cevabını verdiler, otel ile iletişime bile geçmediler, otelden kaynaklanan sebeplerden dolayı kalınmadığını belirtmemize rağmen otelin 2 gece ücreti kesmesini normal karşıladılar, yetmezmiş gibi kendi komisyonlarını da bizden tahsil ettiler. tüm bu iğrençlik üzerine 4 bin tl civarında bir para tahsil ettiler.

  umarım başlık hakkında yeterli bir tanım olmuştur.
 • 3 yıldır tatilimi ayarlayan firma.olumsuz bir durumlarını görmedim.son gittiğim otelde oda da koku vardı otelle çözemeyince bu arkadaşları aradım.o işlem biraz uzun sürdü ama aynı gün gece 23 de odamı değiştirttiler.zaten bu sorun pek onlarlık da değil gibi.otelin kötü olan odalarını hiç satışa açmaması lazım ama arada oluyor demekki.
  sorun yaşayanlar ne gibi sorun yaşadılar yazarlarsa bilelim.malum ekşi sözlük tayfasını memnun etmek zor.ben gittiğim 5 tatilde de bir sorunla karşılaşmadım sayılır.