şükela:  tümü | bugün
 • geceligi 500 lira olan otelde kaliyorsun, ultra her sey dahil diye giris yapiyorsun acik bufe haric her seyden para talep ediyorlar.

  moruk ben gunluk 500 lira verdikten sonra sulandirilmis birayla kopek olduren sampanya icmek zorunda miyim? bi kadeh chivas, bi belvedere vodka icemeyeceksem ne anladim ben bu ultra her sey dahilden?
  a la carte restoranta iniyorsun on rezervasyonlu ucretli, sikma portakal suyu ucretli.. pavali kopekler!! ben disarda gunluk 500 lira harcasam 2 kati yer icerim lan?

  bana aksama dogru gozleme servisi var diyor. gozlemeyi sen ye anam. chivas var mi?
 • sen multinetle beslenmeye devam et bence.
  (bkz: entry ve nick uyumu)
 • bu tip hizmete sahip otellerdeki ücretsiz olan bir çok şeyin tırt olması durumudur. haklı olan isyandır. herşey dahil otel barındaki viskiyi cildinize bile sürmemelisiniz.
 • 500 liraya kaldığı oteldeki ultra herşey dahilin üst seviyede olacağını sanan bir adet saftirik içeren kurnazlık.

  adam gibi ultra her şey dahil mi istiyorsun.

  seni şuraya alalım, bir fiyat bak bakayım: (bkz: maxx royal)
 • son 2-3 yıldır gittiğim yerlerde apart daire kiralayıp hiç bir sorun yaşamamaktayım. otele ödenecek parayla sınırsıza gibi bir eğlence söz konusu oluyor. istediğin plajda, klupte, yerel lokantalarda takılıyorsun. tüm şehri doya doya gezip 2-3 haftanın tadını sonuna kadar çıkartıyorsun. arabanız varsa bir kere deneyin.
 • katıldığım isyan. lan alkole su karıştırmayı anlarımda adamlar maden suyuna bile su karıştırmışlardı gittiğim bir otelde. maden suyu lan.
 • beyler bayanlar türkiye'de otellere, futbol kulüplerine ve türkücülere bol keseden yıldız dağıtıldığı için her 5 yıldızlı otel aynı seviyede değil. üstte bir arkadaş yazmış, bu işler fiyatına göre.

  5 yıldızlı otel var adı sanı duyulmamış alkollü içkiler plastik bardakta servis ediliyor, 5 yıldızlı otel var bütün içkiler orijinal şişeleri ile (biralar dahil) servis ediliyor.
 • haklı yazar serzenişi.
  yabancı nüfusun, özellikle rusların, yoğunlukta olduğu antalya ve ileri tarafı mega lüks otellerin hunharca uygulamaya devam ettiği kurnazlık, hainlik.

  ben durumu rus turist güruhuna bağlıyorum.

  bu bahsettiğim rus nüfusun içine giren bilir. tam pislik, erkeğiyle kadınıyla çoluğuyla çocuğuyla amcasıyla teyzesiyle nenesiyle. gayet genel konuşuyorum ırkçı beyan yok ama durum bu. açık büfenin başına oturup yarım saat izlemek yeter.

  açık büfenin yarısı yukarı odalara çıkıyor beyler. adamlar paketleyip paketleyip odalarına çıkartıyor ne yemek varsa. ister hindili kavurma olsun ister soya etinden adana kebap olsun ister yer fıstıklı baklava olsun. rusyaya mı gidiyor bu besin maddeleri yoksa sabaha kadar yemek fantezili garip hareketler mi yapılıyor bilmiyorum.

  içki olayı da siklerinde değil. adamlar zaten sırf sarhoş olup millete sarkmaya içiyor. alkol olsun yeter kalitesinin amına koyayım etil metil o bile fark etmiyor.

  durum böyle olunca da muamele böyle oluyor. o mevzubahis oteller cirolarının yüzde doksanını ruslardan kaldırıyor. kalite bu rusların sikinde değil adam niye siklesin ki. fiyatta da hiçbir sıkıntı yok, adamlara batmıyor o kadar sosyoekono politikodiplomatik sorun içinde bile akın ediyorlar.

  durum bu mq. ultra herşey dahil değil de rus turist standardına göre herşey beleş koçum yazsalar internet sitelerine bence hem daha doğru hem de daha samimi olur.

  o değil nerde o eski alman turistler mq. adamlar biranın içindeki bir damla fazladan su fark etse ortalığı birbirine katardı. şimdi ise o tatlı, akşamüstü havuz başına oturup birasını içen ve yanına gittin mi şeker çikolata veren güzel alman amcalar ve teyzeler mercedeslerine binip gittiler. demirin tuncuna turistin havuza sıçıp sarhoş sarhoş anana bacına asılan cyka blyatına kaldık.

  vikipedit: imla
 • vallahi günlük 500 tl uhd olmaz. yaş o iş.

  bir kez kaldım uhd denilebilecek tesiste, onun da günlüğü şu an 1100 tl. fazlası da vardır mutlaka.

  amele gibi külahta dondurma saati bekleyip sıraya falan girmiyorsun, canın ne zaman isterse gidip dolaptan istediğin kadar magnumunu alıp yiyiyorsun mesela.

  içki ile çok aram yok, paso pina coladaya abanmıştım, sanrım içinde bacardi var. onda da sınır yoktu. yemekte de elbette.

  bir daha yapar mıyım? asla. gider paşa gibi tutarım apartımı günlük max 200 tlye, sonra beldedeki tüm magnumlar benim. 3,5 tl.