şükela:  tümü | bugün
  • ligtv.com.tr'de insanı çileden çıkaran reklamlara sahip site. sırf bu yüzden onlarla çalışmayacağım.
  • booking.com'dan çok çok çok ucuz olmayacaksa asla kullanmayacağım ve kullandırtmayacağım websitesi..
    dayatamacı reklam izleten oluşumlara karşı tepkim böyle..
  • reklam verdiği bütün sitelerde, gıcık reklam sesine sonuna kadar dayanmamızı direten reklam!!!

önceden ne güzel 5-10 saniyede kapat simgesi çıkar, kapatır kurtulurduk.. bitmiyor arkadaş, 25-30 saniye car car car, nedir bu?? resmen ömür törpüsü bir reklam!..

artı olarak, bu tarz reklamlar da çoğalmaya başladı, "sonuna kadar dinleyeceksin uleyn" modunda olan reklamlar yani.. diğeri için (bkz: fairy) (bkz: berna laçin)
  • 'dur dur sakin... otelz.com'a girmedin mi sen?'
    diye başlayan, yine çıktı tipini siktiiim dedirten reklama sahip site. sesi de çok yüksek.

sırf bu reklam yüzünden son oda sizde de kalsa sokakta yatıcam amk.
  • booking.com varken neden tercih edileceğini anlayamadığım hızlı olduğunu iddia eden ancak çok yavaş site.
  • açık açık internet sitelerinde yalan söylüyorlar.7/24 müşteri hizmetleri diye verdikleri numara haftaiçi ve cumartesi sabah 9 akşam 7 arası çalışıyor.

siteleri sürekli hata veriyor.

reklama para harcayacağınıza azıcık altyapınızı geliştirin.
  • o heryerden çıkan reklamlarından sonra sittinsene girmem. oteli çevirmeli telefonla arar, rezervasyon yaptırırım, genede siteye girmem amk.kabuslarımda kaplumbağa görmekteyim.
  • matah bir yer sanıp, iş görüşmesine gittiğim ama 5 dakikalık görüşme sonucunda, zinhar çalışmanızı tavsiye etmeyeceğim yer. ayrıca görüşme yaptığım kişi, daha önce binlerce tur iptali almış, bamturun sahibi bertan aner.
  • uzak durulması gereken site. sahibinin bertan aner olduğunu görünce uyarma zorunluluğu hissettim
    (bkz: #20967610)
    (bkz: #25116401)
  • bana sürekli kerem bey diye mail atan site. hayır biri benim mailimi mi verdi, ne yaptı , yoksa random bu sekilde mailler mi atıyorlar böyle insanlara emin değilim ama maillerin altında adı yazan kişi, atınç, sana buradan sesleniyorum, marmarise gitme gibi bir planım yok. peşimi bırak. hayır mail bildirim şeysinden de çıkılmıyor.